buda dla psa

Pomoc dla schroniska

W obliczu wciąż rosnącej liczby porzucanych zwierząt i braku większej pomocy od instytucji państwowych cała nadzieja pozostaje w ludziach. Jest wiele sposobów którymi można się przyczynić do poprawy życia porzuconych pupili w schroniskach. Jedyne czego potrzeba to dobre serce i trochę chęci.

Wiele osób pomaga schroniskom, jednak to wciąż nie wystarcza

buda dla psaKto da na posłanie dla psa? Poza oczywistą możliwością wpłaty pieniędzy na konto jednej z wielu fundacji można też pomóc w inny sposób. Każde schronisko stara się zapewnić zwierzętom jak najlepsze warunki lecz legowisko dla kota czy mata dla psa to wydatek na który nie mogą sobie pozwolić. Dlatego też liczą na dobre serce ludzi i proszą nawet nie o gotowe i profesjonalne posłania tylko nawet o stare koce i poduszki. Z użyciem tych materiałów, razem z pracującymi wolontariuszami starają się zapewnić zwierzętom jak najbardziej komfortowe warunki. Poza tym liczą też na suchą karmę dla psów i kotów która pozwoli utrzymać ich zdrową i pełną dietę. Najważniejszy jest dom Największym szczęściem zarówno dla właścicieli schronisk jak i zwierzaków w nich przebywających jest adopcja. Szansa na nowy dom i posiadanie kochającej rodziny jest tym o czym marzy każdy pupil. Takie zwierzaki które zostają zabrane ze schroniska, a budka dla psa staje się ich nowym mieszkaniem są jeszcze najbardziej szczęśliwymi, wiernymi i wdzięcznymi stworzeniami jakie chodzą po ziemi. Wszystkie psy i koty które są gotowe do adopcji posiadają kompletną książeczkę szczepień i są po tresurze. Ponadto jest również wiele szczeniąt które nigdy jeszcze nie miały żadnego właściciela.

Więc jeżeli ktoś nie jest przekonany do adopcji kilkuletniego psa to jest opcja dla niego. Jeżeli chcesz pomóc nie zastanawiaj się i już dziś przygotuj nowe legowisko dla psa w swoim domu. Daj szczęście, a przekonasz się, że zostanie ono zwrócone z nawiązką.