Podmurówka betonowa

Podmurówka betonowa nad morzem

Od jakiegoś czasu zaczęliśmy planować nasze rodzinne wakacje. Ja za wszelką cenę chciałam odwiedzić Kołobrzeg, ponieważ bardzo podobało mi się to miasto i wydawało się dość atrakcyjne. Moja rodzina nie widziała żadnych przeszkód. Całą naszą wycieczkę organizowałam na około tydzień.

Podmurówka betonowa nie była atrakcyjna ale praktyczna

Podmurówka betonowaZnalazłam nawet bardzo przytulny drewniany domek letniskowy w bezpiecznym i zalesionym miejscu. Mój mąż prowadził montaż ogrodzeń w Gliwicach i stwierdził, że też przydałby mu się mały relaks. Ostatecznie wszyscy wyruszyliśmy do Kołobrzegu na początku lipca. Pogoda była nie zwykle słoneczna, a ja cieszyłam się, że będę miała okazję spędzić czas na plaży. To było dla mnie nie zwykle ważne. Będąc w naszym domku zauważyłam, że wszędzie znajdują się ogrodzenia gabionowe. Musiały być modne w tamtej okolicy i zyskiwały spora popularność. Ja osobiście nie widziałam w nich nic atrakcyjnego. Na szczęście zabezpieczały nasz teren przed nie chcianymi zwierzętami. Było to dla mnie bardzo ważna, ponieważ nie chciałam wizyty dzików przy okolicznym śmietniku. Okolice lasu, które nie są odpowiednio zabezpieczone mogą pozostać idealnym siedliskiem zwierząt, które w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem mogą odznaczyć się agresją. Dobrze zrobiona podmurówka betonowa również nie wyglądała atrakcyjnie ale na pewno spełniała należycie swoją funkcję. Według mnie wszystko co miało swoje zastosowanie w praktyce było dobrym wyjściem. Na plaży co jakiś czas również widziałam zabezpieczenia wyglądające jak gabiony.

Nie które kamienie były podtrzymywane specjalnymi siatkami aby nie spadły na spacerujących turystów. Cały Kołobrzeg bardzo mi się podobał. Nasza rodzina grała w siatkówkę, opalała się i cieszyła się dobrą pogodą.