Piękne sale weselne

 

Przy organizacji wesela, warto pamiętać, że najważniejsze jest to, by otoczyć się naszymi ukochanymi osobami i dobrze się wśród nich bawić. Nie możemy jednak zaprzeczyć, że estetyka naszego przyjęcia weselnego również jest ważna, żeby wszystkim było przyjemnie tańczyć i świętować w takim a nie innym miejscu. Nie możemy więc zignorować tego aspektu.

Sala weselna na mazowszu

sala weselna ząbkiJako, że estetyka jest u mnie na pierwszym miejscu, to właśnie tym kierowałam się urządzając swoje własne wesele. Zależało mi, żeby było jak najładniej i jak najbardziej kolorowo: zwłaszcza, że wesele odbywało się w środku lata. Musiałam więc znaleźć salę pasującą do mojego konceptu. Razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się, że sala weselna Ząbki będzie najlepszym wyborem. Już kilka osób nam ją poleciło mówiąc, że ludzie, którzy ją wynajmują są bardzo kompetentni i do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Wszystko potwierdziło się, kiedy tam pojechaliśmy. Sama sala również była bardzo ładna i pasowała do tego jak chciałam ją udekorować. W większości miała białe elementy i takie z jasnego drewna, dlatego dodatek kolorowych dekoracji będzie do niej pasował. Planowałam na przykład poustawiać na stołach talerze z kolorowymi, egzotycznymi owocami a dekoracje na ścianach miały być we wszystkich kolorach tęczy. Sala była więc taka, jakiej potrzebowałam, by zrealizować swoje plany i by nie wyglądało to zbyt kiczowato.

Jeśli nie mamy poczucia estetyki zawsze jest ktoś, kto nam pomoże, ale będą decyzje, które trzeba podjąć samemu. Wybór sali weselnej jest bardzo istotny i jeśli nie jesteśmy co do czegoś przekonani to nie wstydźmy się pytać: przecież nie pozjadaliśmy wszystkich rozumów i mamy prawo mieć jakieś wątpliwości i na pewno będzie ktoś, kto je rozwieje.