Pani Milena pomalowała mi pięknie paznokcie

Jakiś czas temu poznałam bardzo fajnego chłopaka. Spotkaliśmy się na wyjeździe służbowym. Wymieniliśmy się numerami i utrzymywaliśmy kontakt. Dobrze nam się ze sobą rozmawiało i z czasem zadeklarowaliśmy, ze chcielibyśmy ze sobą zamieszkać. Michał miał dobrą pracę i ja zdecydowałam się  na przeprowadzkę do niego. Żory bardzo mi się podobały i stwierdziłam, że na pewno będzie mi się dobrze tam mieszkać.

Lubiłam mieć piękne paznokcie

paznokcie żoryLubiłam o siebie dbać. W Poznaniu miałam już sprawdzony salon kosmetyczny. Były tam dziewczyny, które zajmowały się ciałem, twarzą i pani Kinga, która malowała paznokcie. W Żarach nie miałam jeszcze rozeznania gdzie warto się udać. Postanowiłam skorzystać z mocy Internetu. Wpisałam w wyszukiwarce paznokcie żory i pojawiło mi się kilkanaście salonów, które zajmują się ciałem i paznokciami. Jeden z nich był nawet całkiem blisko mieszkania Michała. Kiedy zrobiłam zakupy postanowiłam tam podjechać żeby się wszystkiego dowiedzieć na miejscu. Terminy były dostępne, ceny tak jak w Poznaniu więc zdecydowałam się zapisać do pani Mileny. Zrobiła na mnie dobre wrażenie. Zapisałam się na paznokcie a na maseczkę w przyszłym tygodniu. Wiedziałam jakie wzory i kolory mi się podobają i już nie mogłam się doczekać co mi pani Milena zaproponuje. Byłam na czas i od razu pani Milena wzięła się do pracy.

Ładnie opiłowała moje paznokcie. Miała spory wybór lakierów dobrej firmy. Znałam tą markę i wiedziałam, że ich lakiery są trwałe i ładnie prezentują się na paznokciach. Dodatkowo zdecydowałam się na kilku paznokciach na wzorek, który idealnie został wykonany. Byłam  bardzo zadowolona z usługi i na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego miejsca. Pani Milena jest dobrą specjalistką i mogę ją śmiało polecić. Warto korzystać ze sprawdzonych miejsc.