konferencje

Okropny los podczas konferencji na Mazurach

To było naprawdę coś dziwnego. W zeszłym roku udałem się na konferencję za mazurach. Miałem tam bardzo ważne spotkanie z klientami. Przez bardzo długi czas wraz z kolegami przygotowywałem bardzo ważny projekt.

Konferencje na Mazurach są profesjonalne

konferencjeTo miała być ogromna inwestycja, która przynosiła zyski. Byłem bardzo dobrym mówcą. Postanowiłem za wszelką cenę zdobyć klientów. Nasz hotel był naprawdę nowoczesnym miejscem. Znałem tam prawie wszystkich. Tak często tam bywałem. Przed spotkaniem bardzo się denerwowałem. Postanowiłem się zrelaksować. Konferencje na Mazurach są stresujące. Udałem się do hotelowego spa. Było wspaniale. Odzyskałem wszelkie siły i byłem całkowicie gotowy na nowe wyzwania. Wszystko odbyło się bardzo pomyślnie i szybciej niż myślałem. Byłem zadowolony. Uczciłem nasz sukces w restauracji. Trochę oddaliśmy się rozrywce. Wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi i radości. Wróciłem trochę wcześniej, ponieważ nasz kierowca szybciej wyruszył z Mrągowa i trzeba było się do niego dostosować. Byłem zadowolony. Kupiłem bukiet róż dla swojej dziewczyny. Ostatnio bardzo ją zaniedbywałem i większość czasu spędzałem w pracy. Zdawały się nawet nadgodziny. To był piękny dzień. Niestety okazało się, że Katarzyny nie ma w domu. Nie dzwoniłem do nie, ponieważ chciałem ją zaskoczyć. Wsadziłem bukiet do wazonu i zamówiłem dobrą kolację. Trochę musiałem poczekać. Nagle usłyszałem klucz w zamku. Przekręcił się. Do środka weszła moja ukochana z naszym sąsiadem. Spokojnie zrobiła mu kanapki w kuchni, a potem chcieli obejrzeć telewizję. Odkryłem, że zachowywali się jak para. Nagle pokazałem się. Bardzo się przestraszyli. Próbowała mi jeszcze wmówić, że nic pomiędzy nimi nie ma. Niestety on ją wydał.

Bardzo się wtedy ożywił. Stanowczo zaprotestował i powiedział, że się spotykają. Nie wiedział, że ona jest w związku. Było mi go trochę szkoda. Oczywiście od razu z nią zerwałem. Nie chciałem mieć z nią nic wspólnego.