Oklejanie okien wielkoformatowych

Folie zabezpieczające do okien muszą być dokładnie naniesione na powierzchnię okna, by spełniać swoje zadanie. Nieprawidłowe położenie folii, wybrzuszenia czy zastosowanie niewłaściwych preparatów mogą całkowicie pozbawić folię właściwości i skuteczności. W naszych obiektach miała być ona jednym z podstawowych zabezpieczeń, dlatego też przyłożyliśmy się do prawidłowego montażu folii.

Fachowe oklejanie okien folią zabezpieczającą

tanie oklejanie szyb we wrocławiuW naszej załodze nikt wcześniej nie miał styczności z tego rodzaju foliami, gdyż są one jeszcze stosunkowo nowością. Skorzystanie z usług zewnętrznej firmy było więc koniecznością, aczkolwiek preferowaliśmy zlecić nałożenie folii profesjonalistom, niż ryzykować niewłaściwy montaż, a tym samym nieskuteczne działanie zabezpieczenia. Folie położyła nam firma, która oferuje tanie oklejanie szyb we Wrocławiu. Owa firma głównie zajmuje się nanoszeniem folii przeciwsłonecznych i reklamowych na wszelkiego rodzaju okna, najczęściej wielkoformatowe, aczkolwiek nie ma problemu z położeniem folii zabezpieczających. Wszystkie folie musiały być zamontowane po zakończeniu pracy obiektu, gdyż prace wymagały dużej precyzji, którą mógł zakłócić ruch klientów oraz zadania wykonywane przez pracowników. Czynności montażowe nie zajęły jednak zbyt wiele czasu. Prace nie trwały więcej niż godzinę, po której folie były już przytwierdzone do okien i spełniały swoje zadanie.

Nie było to bardzo czasochłonne zadanie, choć bez doświadczenia i wiedzy pracowników mogło być wykonane nieprawidłowo, a przez to folie nie byłyby skuteczne w ogóle. Koszt zlecenia montażu był bardzo niski, znacznie niższy niż pierwotnie się spodziewaliśmy, dlatego też nie było żadne obciążenie dla budżetu, nawet mimo ilości okien jakie musiały być zabezpieczone.