noclegi

Noclegi w Karpaczu jednymi z najlepszych w Polsce

Po raz kolejny jeden z portali internetowych zapytał osoby korzystające z niego o ulubione miejsce na spędzanie wolnego czasu zimą.

Noclegi w Karpaczu zawsze są w czołówce jeżeli chodzi o opinie i oceny

noclegiMowa tu głównie o dłuższych wyjazdach na przykład na ferie zimowe. Udział w głosowaniu wzięło ponad tysiąc osób. Dziś zostały ogłoszone jego wyniki. Termin jest nieprzypadkowy oczywiście, gdyż dobiegł końca czas ferii zimowych przez co udział w głosowaniu mogły wziąć także osoby, które po raz pierwszy wyjechały właśnie w tym roku. Jak się okazuje zdecydowanym faworytem był Karpacz a właściwie noclegi oferowane przez tamtejsze ośrodki wypoczynkowe. Karpacz zdobyć aż ponad dwadzieścia trzy procent wszystkich oddanych głosów z ponad dwóch tysięcy. Drugie miejsce zajęły noclegi w ośrodkach w Wiśle. Wisła stała się bardzo popularnym kierunkiem wyjazdów wraz z czasem kiedy największe sukcesy w skokach narciarskich odnosił Adam Małysz – mieszkaniec Wisły. Jak pokazało głosowanie, mimo, iż wspomniany sportowiec zmienił już uprawianą dyscyplinę i nie jest tak popularny Wisła to nadal chętnie wybierany kierunek. Trzecie miejsce natomiast zajęła szklarska Poręba i tamtejsze ośrodki. Szklarska Poręba uzyskała w sumie około osiemnastu procent wszystkich głosów, co również jest świetnym wynikiem. W uzasadnieniach głosujący bardzo często podkreślali, iż doceniają nie tylko warunki jakie czekają na nich w ośrodkach wypoczynkowych ale także bardzo miłą i profesjonalną obsługę.

Na jednym z kolejnych miejsc znalazło się Zakopane, jako jedną z największych wad głosujący podkreślali bardzo dużą liczbę turystów, zdecydowanie zbyt dużą.