mieszkania Starogard Gdański

Nie ma chętnych na mieszkania Starogard Gdański

Kilka dni temu szłam z moim psem na spacer. Zazwyczaj chodzimy cały czas tą samą trasą, ale tym razem postanowiłam się przejść kolo nowo wybudowanych bloków, zobaczyć jak wyglądają.

Mieszkania w Starogardzie Gdańskim są na sprzedaż

mieszkania Starogard GdańskiSzłam koło nich jakieś trzy miesiące temu, kiedy szłam na przystanek innego autobusy niż którym dojeżdżam do pracy. nie były to złe bloki. Moim zdaniem wyglądały całkiem dobrze, choć osoby mające balkony od strony ulicy raczej nie będą zadowolone z hałasu i piachu, jaki będzie do nich docierać. Wtedy już widniał tam baner mówiący, ze zostały ostatnie mieszkania na sprzedaż. Teraz kiedy szłam na spacer z pieskiem to wisiał dokładnie ten sam baner, w tym samym miejscu. Jak widać nie ma chętnych na mieszkania Starogard Gdański na sprzedaż w tym bloku. Z jednej strony jest to dosyć dziwne, ponieważ są one całkiem ładnie położone, blisko centrum Starogardu Gdańskiego, a przy tym są dobrze skomunikowane, i odjeżdża w okolicy wiele autobusów. Sama mieszkam tam od wielu lat i mi się to naprawę podoba. Wiadomo, ze mieszkania jakie brałam nie są już takie nowe, ale myślę że są w bardzo dobrym stanie. Ja przynajmniej nie narzekam na te mieszkania. Jednak rozumiem doskonale dlaczego te mieszkania na sprzedaż się nie sprzedają.

Zmienił się rynek, pojawił się kryzys gospodarczy, a w dodatku banki coraz mniej chętnie dają kredyt. Jak wiadomo bez kredytu nie kupimy mieszkania. Tylko najbogatszych na to stać, bo oni mają większe oszczędności. Nic więc dziwnego, ze sytuacja wygląda tak, a nie inaczej i baner na bloku nadal sobie smętnie wisi.