Najlepsze jachty na Mazurach

Gdy wyjechałam na studia to przeprowadziłam się już na stałe do innego miasta. Żałuję, że mieszkam teraz tak daleko od rodziców i mogę ich widzieć tak rzadko. Jednak z wiekiem docenia się fakt, że kiedyś miało się kontakt na co dzień z przyrodą i już tak bardzo nie pociągają uroki dużego miasta.

Czarter luksusowego jachtu dla kilku osób

czarter jachtówWcześniej mieszkałam na Mazurach w pobliżu pięknych lasów i jezior. Teraz natomiast nie wyobrażam sobie tego, że mogłabym pojechać gdzieś indziej na urlop jak nie tam. Bo moim zdaniem jest to najpiękniejsze miejsce na ziemi.  Zresztą zdanie to potwierdza wiele osób. W tym roku zdecydowałam się pierwszy raz na czarter jachtów, który od zawsze mnie ciekawił. Ale dopiero gdy skorzystała z tej atrakcji moja koleżanka stwierdziłam, że dla mojej rodziny też coś takiego zarezerwuje. W końcu taka wyprawa jachtem to będzie pewnie niezapomniana przygoda. I gdy byłam już na Mazurach poszliśmy do portu gdzie czekał już jacht przygotowany do wyprawy. Nie był duży, ale był bardzo ładny. Gdy na niego weszłam wiedziałam już, że może z zewnątrz nie wyglądał na duży bo w środku miał całkiem sporo miejsca. I był luksusowy. Było w nim wszystko to czego można by tylko potrzebować. Od razu bardzo się nam na nim spodobało. Cieszyłam się, że zabrałam na niego aparat bo mogłam uwiecznić te niezapomniane chwile. Myślę, że ta wyprawa jachtem nie może się nawet porównywać do wypraw łódkami, którymi pływałam już wielokrotnie.

Jacht ten zrobił na mnie wielkie wrażenie i myślę, że co roku będę chciała nim pływać. Myślę nawet o tym żeby wybrać się tylko ze znajomymi na Mazury i wtedy też zrobić czarter jachtu skoro jest to tak wspaniałe przeżycie a do tego nie kosztuje to dużo. Szkoda tylko, że tak późno się na to zdecydowałam.