koszulka z nadrukiem

Nadruki firmowe- zrób to sam

Coraz częściej firmy decydują się na wprowadzenie nadruków firmowych na różnych rzeczach. Mogą to być zarówno drobiazgi, takie jak sprzęt biurowy, notatniki i ołówki, poprzez przedmioty ,,średniej wielkości”, takie jak koszulki, kubki, kalendarze, kończąc na bardzo dużych produktach, takich jak balony reklamowe, meble, czy banery reklamowe.

Nadruki firmowe zawsze można zrobić sobie samemu

koszulka z nadrukiemNie zawsze jest to jednak tania sprawa. Jeśli zależy nam na dobrej jakości nadrukach to powinny być one wykonywane przez profesjonalne firmy, posiadające fachowy sprzęt i wiedzące, jak stworzyć trwałe nadruki firmowe, które nie zejdą po pierwszym praniu lub myciu. To jednak swoje kosztuje. Czy zatem możemy obejść jakoś te koszty? Czy odzież firmowa z nadrukiem to coś, co możemy wykonać sami? Na pewno nie jest to niemożliwe, choć na pewno będzie to kłopotliwe, a efekty są niepewne. Każdy z nas może stworzyć sobie koszulki firmowe w domu. Wystarczy wziąć dowolna koszulkę, kupić jakieś farbki do malowania tkanin, pisaki do materiałów, spraye czy inne i narysować tam dowolny wzór lub napis. Przydają się do tego szablony, dzięki którym wszystko będzie równo i każdy napis będzie taki sam na wielu egzemplarzach. Takie działanie ,,ręczne” nigdy nie będzie jednak tak dokładne jak maszynowe. Drukarnia zapewni nam dokładnie taki sam nadruk firmowy na wszystkich koszulkach. Dodatkowo ciężko będzie nam znaleźć takie ,,zabezpieczenie” nadruku, takie jak lakier, żeby nadruki firmowe nie sprały się po pierwszym praniu. Wtedy nasze koszulki firmowe będą tylko pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.

Może jednak warto pozostawić odzież firmową z nadrukami profesjonalistom? Na pewno nie będzie to tanie, ale będzie za to dobrze wykonane, trwałe i nie spierze się.