Moja zbawienna mikrodermabrazja

Czasami jestem zadowolona z mojej skóry, ale naprawdę dzieje się tak bardzo rzadko. Posiadam cerę tłustą, czyli nadmierne wydzielanie sebum jest u mnie normą. Przez to wszystko powstają u mnie liczne zmiany i skóra ma pełno zrogowaciałego naskórka, który namnożył się już u mnie na potęgę. Nie chciałam już dłużej mieć takiej zmęczonej cery.

Złuszczający zabieg mikrodermabrazji

mikrodermabrazja bielskoWiedziałam, że gdy moja skóra ma już tak zaawansowany stan, to tylko mikrodermabrazja bielsko będzie w stanie mi pomóc. Specjalnie cały dzień szukałam jak najlepszej kosmetyczki, która poradzi sobie z moją problematyczną cerą. Oprócz tego, że skóra była tłusta, to jeszcze mocno uwrażliwiona. Jednak już kiedyś miałam robioną mikrodermabrazję, tylko, że w innej miejscowości na wakacjach, stąd wiedziałam, że moja skóra dobrze to zniesie. Złuszczanie naskórka było mi wtedy bardzo potrzebne. Zwłaszcza, kiedy ktoś jest posiadaczem tłustej skóry, tak jak ja. Naskórek który się ściera i nie jest usuwany, zalega w porach, osadza się wszędzie, przez co zapycha i normalizacja gruczołów łojowych jest niemożliwa. Świecenie jest jeszcze bardziej widoczne. Dlatego poszłam na przyjemny i komfortowy zabieg u kosmetyczki, którą znalazłam przez internet. Żadna koleżanka nie była akurat u tej kosmetyczki, więc postanowiłam sama ją przetestować i później dać im opinię. Na początku zauważyłam, że ba bardzo czysty i schludny salon. Gdybym miała otwierać kiedyś swój, to urządziłabym go tak samo.

Zabieg złuszczania przebiegł bez żadnych problemów, pani była bardzo miła i doprowadziła moją skórę do porządku. Teraz mam znów gładką cerę, nałożyła mi pani jeszcze maseczkę, więc jest bardziej odżywiona. Teraz po złuszczeniu naskórka lepiej wnikają składniki aktywne, więc warto używać różnych kremów.