Modne dekoracje do łazienki

Remont mieszkania, to dla każdego z nas spore wyzwanie. Nie wszyscy cierpliwie znosimy ogromny bałagan, duże wydatki i ciągłe przeszkody, które pojawiają się podczas wykonywania takich prac. Niemniej jednak, po każdym remoncie przychodziły bardzo miły moment jakim jest dekorowanie. Dopasowane dodatki do wnętrz odzwierciedlają ich charakter, dużo mówią o naszej osobowości i nadają odpowiedniego klimatu. Praktycznie w każdym pomieszczeniu możemy stawiać jakieś artykuły dekoracyjne. Nawet łazienka może się stać dobrym pretekstem do wybierania nowych ozdób.

artykuły dekoracyjneJeśli takie wnętrze jest przestronne, to mamy spore pole do popisu i możemy dosłownie zaszaleć z różnymi gadżetami. W łazienkach potrzebne nam będą nie tylko kosze i pojemniki na przybory kosmetyczne czy detergenty. W takim wnętrzu z powodzeniem możemy stawiać także świece zapachowe, lampiony czy nawet wazony ze świeżymi kwiatami. Przykładowa łazienka w stylu francuskim wręcz wymaga, żeby znalazły się w niej takie dekoracje wnętrz. Na przepych i elegancję można sobie jednak pozwolić tylko wtedy jeśli łazienka ma charakter salonu kąpielowego. Jeśli takie pomieszczenie jest jednak dużo mniejsze, to musimy uważać z wyborem dekoracji.

Oczywiście świeca zapachowa postawiona na krawędzi wanny, czy też wiklinowy koszyk na drobne kosmetyki jeszcze nikomu nie zaszkodziły i spokojnie możemy takie dekoracje stawiać w każdej łazience. W małym wnętrzach pamiętajmy jednak, żeby wybierać jasne kolory, przedmioty z połyskiem i bez mocnych wzorów.