Moda uliczna w najlepszym wydaniu

Często zmiana otoczenia to doskonała okazja do tego, by zmienić trochę własny wizerunek. Wiadomo, kiedy wszyscy dookoła są przyzwyczajeni do tego, że prezentujemy się w określony sposób to człowiek ma obawy, by dokonać jakiś wielkich przeobrażeń- kto wie, jeszcze nikomu się nie spodoba i co będzie… Przez całe gimnazjum chodziłem w eleganckich ubraniach, natomiast idąc do liceum przerzuciłem się na streetwear Backyard Cartel.

Nowe rzeczy, nowy ja

streetwear Backyard CartelMawia się, że strój w jakim chodzimy odzwierciedla nasz charakter. Trudno się z taką tezą nie zgodzić, w końcu zwykle, gdy się na kogoś spojrzymy to jesteśmy w stanie wysnuć wnioski a propos tego jaki dana osoba ma temperament. Niektórzy wybierają stonowane kolory i bezpieczny krój ubrań, tak by wpasować się w tłum. Natomiast inni decydują się na odważne stylizacje, dzięki którym na pewno zostaną zauważeni. Po prostu lubią przyciągać uwagę. Jeżeli chodzi o ubrania to najbardziej zależy mi na wygodzie. Gdy człowiek ma świadomość, że sędzi w danym stroju większość dnia to naprawdę nie ma ochoty męczyć się w źle dobranych i za ciasnych spodniach. Estetyka także jest niezwykle ważna. Streerweat Backyard Cartel to odzież, która gwarantuje świetną jakość w dobrej cenie, dlatego też na nią się zdecydowałem. Po tych wszystkich latach chodzenia w równo wyprasowanych sweterkach w końcu odnalazłem swój styl, który lepiej oddaje to kim jestem.

Należy w końcu obalić mit, według którego codzienne sportowe stroje streetwearowe to żenujący styl dopasowany tylko i wyłącznie dla młodych gniewnych nastolatków.Jeżeli ktoś zwraca uwagę na to jakie ubrania na siebie zakłada, a następie jak się w nich prezentuje to wspomniane rzeczy będą doskonałym rozwiązaniem, sam po prostu lepiej się w nich czuję.