Metalowa figurka bociana – pomysłowy prezent

Niedawno moja siostra oznajmiła mi, że spodziewa się dziecka. Ta cudowna wiadomość ucieszyła całą naszą rodzinę, postanowiłam nawet zorganizować dla siostry specjalną, rodzinną kolację, która uczci radosną nowinę. Bardzo zależało mi również na tym by sprezentować siostrze wyjątkowy, oryginalny prezent, który już zawsze będzie przypominał jej o radosnym dniu, kiedy to oznajmiła mi, że jest w ciąży. W doborze prezentu bardzo pomógł mi mój tata, który polecił mi pewną firmę specjalizującą się w produkcji metalowych figurek. 

Metalowy bocian symbolizujący pojawienie się dziecka 

metalowa figurka bocianaOkazało się, że firma ta oferuje sprzedaż różnorodnych metalowych ozdób, które mogą przedstawiać różnego rodzaju kształty. Moją uwagę od razu przykuły figurki przedstawiające wizerunek zwierząt, które zachwyciły mnie swym nowoczesnym designem. Zdecydowanie najbardziej spodobała mi się metalowa figurka bociana, który trzymał w dziobie zawiniątko z dzieckiem. Statuetka ta symbolizowała pojawienie się w rodzinie małego dziecka, wydała mi się więc ona bardzo odpowiednia. Ptak wykonany był w całości z wysokiej jakości stali, która pokryta była dodatkową warstwą ochronnego, bezbarwnego lakieru. Warto przy tym zaznaczyć, że figurka ta wykonana została własnoręcznie przez właściciela, była więc na swój sposób jedyna w swoim rodzaju. Zdecydowałam się ja zakupić, uznałam bowiem, że będzie ona idealną pamiątką dla przyszłych rodziców i idealnie przyozdobi pokoik dziecięcy. Zamówiona przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko, byłam również bardzo zadowolona z tego, że udało mi się ją nabyć po bardzo okazyjnej cenie. 

Siostra bardzo ucieszyła się z mojego prezentu, który jeszcze tego samego dnia ustawiła w dziecięcym pokoju. Statuetka spodobała się również jej partnerowi, który docenił moją kreatywność i pochwalił mnie za moją pomysłowość. Prosta, nowoczesna konstrukcja figurki idealnie podkreśliła nowoczesny wystrój mieszkania siostry, w którym dominowały odcienie szarości oraz proste, geometryczne kształty.