USG

Medycyna estetyczna i redukcja zmarszczek

Starość dopada każdego człowieka. Pewnego dnia, gdy spojrzałam w lustro jego odbicie było całkowicie inne. Pierwszy raz spojrzałam na siebie jako na starszą osobę. Niestety nie pomagały mi żadne najnowsze kremy oraz wysiłek fizyczny.

Dzisiaj medycyna potrafi zredukować zmarszczki na każdej twarzy

USGPewnego dnia weszłam na stronę internetową prywatnej kliniki w Chełmnie aby poznać jej usługi. Podobno pracował tam bardzo wybitny chirurg i potrafił wykonywać różnego rodzaju upiększające zabiegi. Moja koleżanka pochodząca z Bydgoszczy często jeździła tam i chwaliła się idealnym wyglądem. Stwierdziłam, że warto zaryzykować i sama udałam się na miejsce. Na początku zapisałam się tylko na konsultacje z lekarzem. On opowiedział mi o każdej wykonywanej czynności i wyjaśnił między innymi na czym polega botoks. Na miejscu dowiedziałam się, że są tam też inni specjaliści. Pracuje tam bardzo dobra pani ginekolog, która opiekuje się ciążami i wykonuje szczegółowe usg chełmno. Dzięki temu można badać stały rozwój dziecka i szybko reagować w razie jakichkolwiek problemów. Ja ostatecznie długo nie mogłam się zdecydować. Moje oszczędności były bardzo okrojone, a medycyna estetyczna oferowała mnóstwo rzeczy. Ostatecznie stwierdziłam, że redukcja zmarszczek w moim wypadku będzie najlepszym rozwiązaniem. Wykonuje się to z wykorzystaniem toksyny botulinowej znanej powszechnie jako botox. Pozwala na zmniejszenie zmarszczek w kącikach oczu znanych powszechnie jako kurze łapki. Dzięki temu można uzyskać efekt zrelaksowanej oraz odmłodzonej twarzy.

Wszystko wcale nie było takie drogie i mój budżet nie został nagięty. Również ustaliłam datę i teraz czekam na realizację swoich zamiarów. Mam nadzieję, że będe wyglądała rewelacyjnie.