jack maszyny

Maszyny stosowane na kursach krawieckich

Wraz z wiekiem postanowiłam poszerzyć swoje umiejętności. Jako młoda kobieta uwielbiałam szyć. Teraz pojawił się w mojej okolicy nowy zakład pracy i oferował mi dobrą posadę. Musiałam jednak sformalizować swoje umiejętności.

Jack maszyna – uniwersalna i wielofunkcyjna

jack maszynyPostanowiłam zapisać się na kurs krawiecki w mojej okolicy. Całość trwała miesiąc, a na końcu czekał mnie krótki egzamin. Na wszystko uzyskiwałam prawdziwy certyfikat. Moim stanowiskiem była na początku jack maszyna. O dziwo była w bardzo dobrym stanie. Moja instruktorka pokazywała nam różne techniki. Ja zawsze bardzo pilnie powtarzałam nabyte umiejętności. Już po pewnym czasie nauczyłam się wielu nowych rzeczy. W wolnych chwilach wykonywałam już drobne zlecenia na prośby moich znajomych. Czasami trzeba było zaszyć dziurę lub zreperować zepsutą odzież. Moja mama miała w swoim gabinecie jack overlock. Dostała go w prezencie urodzinowym od mojego taty. Ta maszyna działała bardzo dobrze. Zawsze na niej pracowałam. Na kursie szybko zauważono moje umiejętności. Prawda była taka, że ja bardzo dużo trenowałam w domowym zaciszu. Po zakończeniu całej nauki dostałam zatrudnienie w dużym zakładzie krawieckim. Tam były same jack maszyny. Mi to odpowiadało, ponieważ doskonale znałam ich mechanizm w kursu i nie miały przede mną żadnych tajemnic.

To zawsze ułatwiało mi moją pracę. Tam oferowano mi wspaniałe wynagrodzenie. W końcu mogłam sobie pozwolić na trochę więcej atrakcji. Kurs krawiecki otworzył mi nowe możliwości. Zawsze wiedziałam, że prawdziwe i porządne wykształcenie jest bardzo cenne.