Maszyny budowlane wykorzystywane w przemyśle i rolnictwie

Branża budowlana obfituje w różnorodne specjalistyczne maszyny. Jednak niektóry sprzęt ciężki wykorzystywany na placach budowy, możliwy jest do eksploatacji również w halach poprodukcyjnych, magazynach, przydomowych ogródkach oraz w gospodarstwach rolnych. Mowa tu jest o miniładowarkach, których wielozadaniowość i prosta obsługa zachęca do kupna nawet wymagających klientów.

Wielofunkcyjne zastosowanie praktycznej miniładowarki CASE

miniładowarka CASEJednym z producentów miniładowarek jest znana amerykańska marka CASE, która ma swoje przedstawicielstwo także w Polsce. Firma w swoim asortymencie posiada kilka modeli tego typu sprzętu, które wyróżniają się szybką, bezpieczną oraz wielozadaniową pracą. Miniładowarki ze względu na sposób poruszania się można podzielić na kołowe i gąsienicowe. Innowacyjna miniładowarka CASE charakteryzuje się bardzo szeroką kabiną co daje jej pierwszeństwo w wygodzie użytkowania związanej doskonałą widocznością otoczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma stworzyła kilka modeli tych maszyn. Są to miniładowarki z ruchem podnoszenia pionowego oraz poprzecznego. Asortyment firmy został wzbogacony o kompaktowe ładowarki torowe, a także ładowarkę kompaktową. Każdą z nich wyróżnia stabilne podwozie z dużym rozstawem osi, elektrohydrauliczne sterowanie oraz przede wszystkim elektroniczny sterownik silnika, pozwalający na jego szybką reakcję. Komfort użytkowania w zimne dni zapewniają podgrzewane fotele.

Nie sposób wyliczyć wszystkie gałęzie gospodarki, w których zastosowanie mają te niewielkie maszyny. Miniładowarka marki CASE jest świetnym rozwiązaniem w infrastrukturze budowlanej, ale także w pracach na terenach miejskich oraz gospodarce odpadami. Jest w stanie zastąpić ciężką pracę rąk przy minimalnym zużyciu paliwa.