Malowanie zacisków wydajną farbą

 

Warsztat samochodowy, w którym pracowałem był znany w całej Bydgoszczy. Wielu klientów chciało oddawać do naprawy swoje samochody i nawet długi czas oczekiwania nie był w stanie ich zniechęcić. Ja zajmowałem się drobnymi naprawami czy malowaniem różnych elementów.

Stosowanie wydajnej farby do malowania zacisków

wydajna farba do zaciskówKiedy zaczynałem pracę w warsztacie, to miałem nikłe doświadczenie. Z czasem jednak wszystkiego się nauczyłem i byłem niezły w swoim fachu. W ostatnim czasie często zajmowałem się malowaniem zacisków i zauważyłem, że farba, której używałem nie była wydajna. Co chwilę konieczne było kupowanie kolejnej farby co wiązało się z kosztami. Potrzebna była jakaś porządna i przede wszystkim wydajna farba do zacisków, więc na własną rękę postanowiłem się za taką rozejrzeć. Szef dał mi wolną rękę, gdyż sam już zauważył, że potrzebna była wydajniejsza farba. Naturalnie od razu pojechałem do hurtowni motoryzacyjnej, gdzie kupowałem zawsze farby i lakiery samochodowe. Wybór tam zawsze był najlepszy. Nie wiedziałem jaka farba do zacisków była najlepsza, ale sprzedawca mi pomógł. Z nową farbą do zacisków wróciłem do warsztatu. Okazało się, że farba wystarczyła mi na dużo więcej niż poprzednia i w końcu mogłem pracować spokojnie i bez obaw, że farba za moment się skończy. Ta była wyjątkowo wydajna co mnie cieszyło. Od tego czasu stosowałem tylko tę konkretną farbę do zacisków, ponieważ byłem zadowolony nie tylko z wydajności, ale też solidnego krycia.

Od razu lepiej mi się pracowało z nową farbą i byłem w stanie wykonać o wiele więcej zleceń niż dotychczas. Szef oczywiście docenił moją inicjatywę i pochwalił mnie na forum przy wszystkich pracownikach. To była dla mnie cenna pochwała i cieszyłem się, że tyle udało mi się osiągnąć.