Małe bramki ucieszyły chłopców

Nasz lokalny zespół szkół po wielu latach oczekiwań w końcu doczekał się nowej sali gimnastycznej. Wraz z dobudową budynku do ćwiczeń postanowiono za jednym zamachem wyremontować cały budynek szkoły, co wszystkim bez wyjątku bardzo się spodobało. Budynek zmienił zupełnie swój wizerunek na bardzo nowoczesny. 

Nowe bramki w nowej szkole

przenośne bramki do piłki nożnej dla dzieciSzkoła, do której na co dzień uczęszczają nasze dzieci przez okres wakacyjny zmieniła się nie do poznania. Po wielu latach oczekiwania w końcu wybudowana została nowa sala gimnastyczna a wraz z nią wyremontowano większą część szkoły. Budynek przybrał białą barwę, która nadała mu nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. Dyrekcja szkoły postarała się też o nowy sprzęt do sali gimnastycznej, co bardzo ucieszyło dzieci, które uwielbiają ruch. Po powrocie do szkoły chłopcy są przede wszystkim zachwyceni, że w końcu mają do dyspozycji przenośne bramki do piłki nożnej dla dzieci, które w końcu pozwolą rozgrywać mecze na hali, kiedy za oknem będzie na przykład śnieg. Takie bramki mają niewielkie rozmiary, ale dzięki temu można je swobodnie przenosić. Wykonane z wysokiej jakości materiałów powinny posłużyć szkole przez długie, długie lata. Nauczyciele wf-u są też bardzo zadowoleni, że uczniowie otrzymali zupełnie nowe komplety piłek do różnych gier zespołowych. W naszej szkole oczywiście dominuje piłka nożna, jednak już kilka dziewcząt zgłosiło chęć utworzenia damskiego zespołu siatkarskiego. 

Z dużymi zmianami spotkały się dzieci z naszego miasteczka w nowym roku szkolnym.  Powitał ich nowy budynek szkolny, z nowoczesnym wizerunkiem oraz tym, na co czekano już od dawna, czyli salą gimnastyczą. Sala wyposażona została w nowy sprzęt sportowych, a pośród niego pojawiło się coś, co bardzo ucieszyło chłopców- przenośne bramki.