Luksusowy materac Sleepmed

 

W trakcie snu nasze ciało się regeneruje, mięśnie się rozluźniają, a psychika odpoczywa. To wszystko jest możliwe, ale tylko na wygodnym łóżku. Dzięki niemu rano obudzimy się wypoczęci, zrelaksowani i pełni energii do życia.

Co wyróżnia materace firmy Sleepmed?

materac sleepmed supremeChyba każdy z nas z doświadczenia wie, co oznacza nieprzespana noc z powodu niewygodnego łóżka. Budzimy się wtedy z uporczywym bólem w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym lub piersiowym albo boli nas kark. Do tego dochodzi nieprzyjemne spięcie mięśni i złe samopoczucie. Jest na to jedno rozwiązanie – zmiana materaca. Jednak nie na pierwszy lepszy, a na materac Sleepmed supreme, który gwarantuje nam najlepsze podparcie w każdym odcinku. Marka Sleepmed słynie z doskonałej jakości materacy, które posiadają działanie prozdrowotne. Przede wszystkim wszystkie modele są wyposażone w nowoczesny system airforce, który zapewnia najlepszą możliwą wentylację, dzięki czemu już nigdy więcej się nie spocimy podczas snu. Zawierają piankę termoelastyczną znaną ze swoich właściwości dostosowujących się do ciała, ponieważ reaguje ona na ciepłotę ciała oraz jego ciężar. Poza klasycznymi modelami, dostępne są hybrydy, które łączą typowe sprężyny kieszeniowe i wspomnianą już piankę. Jeżeli chcemy mieć materac wyjątkowo elastyczny i zapewniający najlepszą amortyzację ruchów, to warto wybrać model supreme, gdyż posiada najgrubszą warstwę pianki. Jednak najważniejszą cechą materacy tejże firmy jest możliwość samodzielnej regulacji twardości podłoża.

Bez wątpienia marka Sleepmed zrewolucjonizowała nasze podejście do wyboru materaca, gdyż po raz pierwszy możemy samodzielnie wybierać na jakim podłożu chcemy spać. Ponadto możemy je dowolnie zmieniać w trakcie użytkowania, bo jedna warstwa materaca jest ruchoma.