kubek ze zdjęciem

Kubek ze zdjęciem pomysłem na prezent walentynkowy

Walentynki to wyjątkowy dzień, kiedy wszyscy zakochani obsypują się jeszcze większą porcją miłości niż zazwyczaj. Chcąc uczcić swoją miłość często udają się na kolację bądź obdarowują się drobnymi upominkami.

Kubek ze zdjęciem – prezent na walentynki i pamiątka

kubek ze zdjęciemJeśli chodzi o moje podejście, uważam że ten dzień jest bez sensu i zakochani sprawiają tylko przykrość osobą samotnym. Jednak mój partner koniecznie uparł się, abyśmy obchodzili Walentynki. Musiałam zatem wymyślić jakiś miły prezent dla niego. Zapytałam więc koleżanki co zwykle kupują swoim facetom z takiej okazji. Gdy usłyszałam pomysły w stylu bokserki w serduszka, albo koszulka z moim zdjęciem, ręce mi opadały. No proszę bez przesady. Musiałam zatem wymyślić coś praktyczniejszego. Na pewno musiało być to coś osobistego. Na początku pomyślałam fotomagnesy! Można pod nie przyklejać karteczki z przypomnieniem. Ale zdałam sobie sprawę z tego, że jest to raczej średni pomysł, gdyż takie fotomagnesy przypina się raczej na lodówkę, a to chyba mało osobisty prezent. Romantyczne były by przypinki z naszymi imionami. Z pewnością pasuje to do tego święta i jego dziwnych zasad, jednak nie pasuje do mojej osoby. Ja wolę bardziej praktyczne rozwiązania. Postanowiłam więc na tradycje i kupiłam kubek ze zdjęciem z naszych pierwszych, wspólnych wakacji.

Coś funkcjonalnego i romantycznego. Powinno zatem spełniać wymagania mojego partnera. Mam nadzieje, że to tylko kaprys z okazji pierwszych walentynek i w przyszłym roku darujemy sobie te ceregiele.