Kto w Krakowie wymieni instalację elektryczną?

Kupiłem stare mieszkanie. Było ono w dosyć dobrym stanie, ale trzeba było trochę je wyremontować i przystosować do tego, aby w pełni spełniało moje wymagania. Podczas remontu spostrzegłem, że stara instalacja elektryczna nie jest w najlepszym stanie. Póki co, ze światłem nic się nie działo, ale obawiałem się, że jak podłączę wszystkie urządzenia, może „wywalać korki”.

Udany montaż nowej instalacji elektrycznej w mieszkaniu

instalacje elektryczne krakówMusiałem znaleźć kogoś kto oferuje nowoczesne instalacje elektryczne Kraków to duże miasto, dlatego nie miałem z tym najmniejszego problemu. Znalazłem firmę, która wykonuje takie instalacje w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Mieli oni bardzo dobre rekomendacje poprzednich klientów, ponieważ działali bardzo szybko i korzystali z nowoczesnych elementów montażowych, co gwarantowało, że zamontowana instalacja będzie trwała i solidna. Zdecydowałem się skorzystać z oferty tej firmy, ponieważ uznałem ją za niezwykle korzystną. Już wkrótce przekonałem się, że faktycznie tak było. Specjaliści z tej firmy samodzielnie zaprojektowali nową instalację elektryczną uwzględniając wszystkie moje potrzeby i preferencje związane między innymi z ilością gniazdek w każdym pomieszczeniu i ich wysokością na ścianie. Doświadczeni elektrycy na podstawie rozmowy ze mną ustalili jakie bezpieczniki trzeba zamontować, żeby instalacja nie była przeciążona.

Kilka dni później otrzymałem gotowy projekt instalacji, a gdy tylko go podpisałem od razu w moim mieszkaniu zjawiła się ekipa montażowa. W ciągu kilku dni wyrobili się z całą instalacją. Muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony z ich pracy. Działali szybko i sprawnie, ale niezwykle dokładnie. Wszystkie kable zostały ułożone równo, a gniazdka profesjonalnie zamontowane w ścianach.