cera plus

Kosmetyki naturalne Cera Plus i inni konkurenci Sylveco

Marka Sylveco jest jednym z przebojów ostatnich lat. Zasłynęła swoimi kosmetykami, wykorzystującymi w składzie substancje naturalne, które od lat są znane w Polsce, i które z powodzeniem dla dobra swojej cery stosowały nasze babcie. Czym jeszcze się wyróżnia i jaką ma konkurencję na rynku?

Cera Plus silną konkurencją marki Sylveco

cera plusPrzede wszystkim użytkownicy doceniają w marce Sylveco przemyślane, naturalne składy, wybór najlepszych składników i brak substancji zapachowych. Do tego te kosmetyki posiadają często formułę samokonserwującą, co sprawia, że są jeszcze bardziej naturalne i odpowiednie dla skóry o najróżniejszych potrzebach. Posiadają zarówno produkty dla dorosłych, jak i odpowiednie kosmetyki dla dzieci – nie zapominajmy bowiem, że nawet skóra dziecka wymaga dobrej, choć bardzo łagodnej pielęgnacji. Konkurencja Sylveco w kategorii skuteczności to na przykład takie produkty jak Cera Plus, nastawiona na linie kosmetyków dla osób w różnym wieku. Inny poważny konkurent to między innymi marka L’biotica, cechująca się dużą liczbą różnorodnych produktów i znana przede wszystkim ze swoich maseczek do twarzy. Osoby szukające kosmetyków do cery bardzo problematycznej mogą się zainteresować produktami Dermedic, które nastawione są na najróżniejsze powszechne problemy skórne.

 

Sylveco oraz inne wymienione marki zgarniają nagrody w wielu kategoriach i coraz częściej są polecane przez lekarzy czy blogerów. Nie bez powodu, ponieważ dobre marki są warte polecania i promowania, a świadoma pielęgnacja skóry i włosów powinna stawać się coraz powszechniejsza.