Kontaktuję się z drukarnią dostępną online

Jestem na ostatnim roku i piszę pracę magisterską. Jestem bardzo zajęta bo jeszcze pracuję i w sumie to nie mam dla siebie ani chwili. Niebawem jak się obronię to wszystko się uspokoi. Muszę tylko znaleźć jakąś tanią i dobrą drukarnię, co mi to wydrukuje.

Podjęłam współpracę z drukarnią dostępną online

drukarnia dostępna onlineMoja koleżanka Ewa z roku powiedziała mi, że jest taka jedna drukarnia dostępna online, która specjalizuje się właśnie w pracach dyplomowych czy magisterskich i mają tanie usługi. Jej brat im zlecił druk pracy i zaoszczędził przy tym sporo. Na dodatek oprawili mu wszystkie trzy egzemplarze całkowicie za darmo. Od razu mi się ta drukarnia dostępna online spodobała i poprosiłam Magdalenę o jej nazwę. Też tam się zgłoszę. Wystarczy, że wyślę im swoją pracę za pomocą poczty elektronicznej a oni się wszystkim zajmą. Wysyłki realizują najpóźniej na drugi dzień i nie będę musiała wcale czekać nie wiadomo ile. Na początku kwietnia już miałam całą pracę gotową. Na szczęście promotor ją zaakceptował i mogłam zgłosić ją do druku. Z tą drukarnią już wcześniej się skontaktowałam i umówiłam, że do połowy kwietnia najpóźniej prześle im pracę do wydrukowania. Zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi ustalaniami wszystko zostało wykonane jak należy. Kiedy dostałam informację o kosztach to aż mnie zamurowało. Cena za trzy sztuki wynosiła tak mało, że musiałam dopytać czy to na pewno jest całkowity koszt usługi. Swoim innym koleżankom także poleciłam tę drukarnię, żeby i one były zadowolone i mogły zaoszczędzić pieniądze.

Obroniłam się na piątkę i jestem zadowolona. Teraz pozostało mi znaleźć pracę i się usamodzielnić. Chcę wynająć mieszkanie i mam już na oku kilka miejsc. Z pracą na pewno łatwo mi pójdzie bo mam ukończony bardzo dobry kierunek.