Komputerowa analiza skóry – czego możemy się dowiedzieć o zdrowiu?

Producenci zapewniają o ogromnej skuteczności kosmetyków codziennego użytku. Podobnie jest z coraz liczniej pojawiającymi się urządzeniami do zabiegów domowych. Prawda jest jednak taka, że skuteczność a niekiedy bezpieczeństwo jest o wiele mniejsza, niż w przypadku profesjonalnie wykonanego zabiegu w gabinecie kosmetycznym.
masażWybierając się do gabinetu kosmetycznego warto skorzystać z komputerowego badania skóry. Jest to nieinwazyjne badanie, sześciu podstawowych parametrów skóry takich, jak: struktura skóry, poziom serum, wielkość porów, poziom złuszczenia i głębokość zmarszczek. Na podstawie badania wykonanego przez analizator skóry otrzymamy raport, w którym będą szczegółowe informacje na temat kondycji naszej skóry, polecanych zabiegi oraz rodzaje kosmetyków najodpowiedniejsze dla typu naszej skóry.
Jednym z tych zabiegów, który doskonale się sprawdza w każdym przypadku, jest masaż. Od wieków powszechnie stosowany, także dzisiaj leczy wiele dolegliwości. Gabinety kosmetyczne oferują szeroki wybór rodzajów masażu. Od masażu manualnego, wykonywanego przez masażystę, po masaż urządzeniem masującym. Szczególnie polecanym jest masaż na łóżka nefrytowe. Jest to nowoczesne urządzenie, w którym wykorzystano znakomite właściwości kamieni nefrytowych. Rolki, w które wyposażone jest łóżko, są wykonane z nefrytu. Podgrzane emitują podczerwień, która zwiększa właściwości terapeutyczne masażu.Polecany każdemu, bez względu na dolegliwości zdrowotne.
Aby zwiększyć korzyści płynące z masażu, szczególnie poprawę kondycji skóry, zaleca się skorzystanie z pełnej serii zabiegów.