Komfortowe domki nad morzem

Komfortowe domki nad morzem były cudowne

W zeszłym roku przyszła kolej mojego męża, żeby zaplanować urlop dla całej rodziny. W zeszłym roku ja zaplanowałam, ze pojedziemy razem nad mazurskie jeziora, będziemy żeglować jachtami, spacerować po lasach,i wypoczywać na łonie natury.

Komfortowe domki nad morzem były w pełni wyposażone

Komfortowe domki nad morzemTeraz to mąż miał się tym zajmować. Wszyscy się ucieszyliśmy, że mąż wybrał popularną nadmorską miejscowość. Dawno już nie byliśmy nad morzem, bo wszyscy wolimy raczej aktywne spędzanie wolnego czasu i zazwyczaj wybieraliśmy górskie wyprawy, ale na pewno taki wypad nad morze będzie ciekawy. Zmartwiłam się jednak, kiedy mąż zakomunikował, że zarezerwował domki drewniane nad morzem. Nawet jak byliśmy w górach to nie nocowaliśmy w domkach drewnianych, tylko w murowanych. Jakoś nie byłam przekonana do takiego noclegu. Myślałam, ze będzie nam zimno w takich domkach, że będzie tam wilgoć wchodziła i nie będziemy mogli zasnąć od hulającego wiatru. Okazało się jednak, ze to były bardzo komfortowe domki nad morzem, w pełni wyposażone, z piękną, dużą łazienką, dużym pokojem dla dzieci i dla nas. Nawet telewizor całkiem nowy tam się znalazł. Zatem przedwcześnie źle oceniłam wybór mojego męża, faktycznie się postarał. Domki letniskowe nad morzem były cudowne, poza tym znajdowały się bardzo blisko plaży, więc nie musieliśmy nigdzie daleko wędrować. Ten czas moim zdaniem wykorzystaliśmy rewelacyjnie.

Całymi dniami nie tylko wylegiwaliśmy się na plaży i opalaliśmy, ale woda była na tyle czysta i ciepła, że także dużo razem pływaliśmy, graliśmy w siatkówkę i w badmintona. Zatem nie siedzieliśmy tylko bezczynnie, ale staraliśmy się jak najbardziej aktywnie spędzić dany nam czas urlopowy. Te wakacje na pewno były bardzo dobre ze wszech miar i każdemu się one bardzo podobały.