hurtownia tkanin

koleżanka pracuje w hurtowni tkanin

Dziś widziałam się przypadkowo z koleżanką, z którą chodziłam do liceum. W szkole byłyśmy dobrymi koleżankami jednak kontakt urwał się kiedy to ja wyjechałam do innego miasta na studia.

Hurtownia tkanin i duży wybór

hurtownia tkaninNiestety tak jest w wielu przypadkach, że znajomości ze szkół nie zdają różnego rodzaju próby w tym próby czasu. Bardzo ucieszyłam się gdy zobaczyłam koleżankę chociaż nie bardzo wiedziałam o czym z nią rozmawiać. Nie widziałyśmy się tyle czasu, że chyba jednej i drugiej było po prostu trochę głupio. Niedaleko domu moich rodziców powstała niedawno hurtownia tkanin i to właśnie tam pracuje moja koleżanka. Poszłam tam z czystej ciekawości sprawdzić po prostu co takiego mają w takim właśnie miejscu. W tej hurtowni były tkaniny nylonowe w wielu kolorach. Ogólnie muszę stwierdzić, że asortyment w tej hurtowni jest naprawdę bardzo duży. Były tam także tkaniny pcv, niektóre bardzo ładne.W jednym dziale znajdowały się tylko tkaniny poliestrowe, których było mnóstwo. Gdzie indziej leżały na dość dużym stosie taśmy suwakowe i nie tylko. Koleżanka spytała się mnie czy szukam może czegoś konkretnego bo oni tu na miejscu mają praktycznie wszystkie rodzaje tkanin. Ja nie szukałam niczego tak naprawdę. Nie przyszłam tu z zamiarem kupna. Chciałam się po prostu rozejrzeć i sprawdzić co tu tak naprawdę jest. Po prostu nigdy wcześniej nie byłam w takiej hurtowni. Koleżanka powiedziała, że ma chwilę także może mnie trochę oprowadzić po tej hurtowni. I tak pokazała mi gdzie jakie tkaniny się znajdują. I powiedziała po krótce do czego dana tkanina jest używana i jakie ma zastosowanie. Niektóre miały na przykład bardzo specjalistyczne zastosowanie.

I robiło się z nich na przykład bardzo odporne na warunki atmosferyczne buty dla wojska lub dla osób chodzących po górach.

Więcej na http://www.vermont.com.pl