Kobieta a mężczyzna – czy potrzebują te wszystkie ” torby bawełniane z nadrukiem „?

Czym dla kobiet są torebki? Są tym, czym dla nas – mężczyzn jest na przykład jest nowy samochód, motocykl. Tym co dla muzyka nowy instrument. Dla kobiet torebka jest zwyczajnie czymś więcej niż torebka dla nas. My idąc do sklepu oczekujemy, że dostaniemy ze dwie torby reklamowe lub jakieś foliowe torby z nadrukiem, żeby przynieść zakupy z punktu a do b, a to, czy dostaniemy torby ekologiczne to nie robi nam żadnej różnicy. Chyba że jest dużo droższa.

Samochód to męskie królestwo, czym jest więc dla kobiet szafa pełna torebek i ulubione torby bawełniane z nadrukiem?

torby reklamowe z nadrukiemZa to samochód dla nas ma być miejscem takim, gdzie czujemy, że jest to nasze królestwo i to my jesteśmy panami sytuacji. Tak samo muzyk myśli o swoim instrumencie. Różnica jest taka, że my za 200zł możemy zapomnieć, że coś kupimy(chyba że coś do naszych urządzeń). Dlatego właśnie kobiety kupują kilka lub kilkanaście torebek rocznie a to, czy dostaną torby ekologiczne czy torby bawełniane z nadrukiem lub też jeszcze torby materiałowe robi dla nich wielką różnicę. Czy znacie milionera, który ma jeden samochód? Ja nie mogę sobie przypomnieć takiego. Podobnie jest z kobietami. Czy zna ktoś taką, co ma tylko jedną torebkę? Ja też nie. One potrzebę posiadania torebek i butów mają zapisane w kodzie genetycznym. tak jak my mamy zapisany w kodzie genetycznym pociąg do adrenaliny. Już w starożytności z różnych badań historycznych można wywnioskować, że kobiety starały się wyglądać dobrze, tylko wtedy działało to na innych zasadach. Torby nie były powszechne a buty robiło się po to, żeby w nich chodzić, a nie żeby wyglądały.

Tak jak teraz, nieraz można spotkać się z opinią kobiet, że niektóre buty są tak ładne, że założy je na wyjście do restauracji, mimo że nie jest w stanie przechodzić w nich więcej niż dwieście metrów i to wolnym krokiem. Co by nie powiedzieć też często kupujemy samochody mocno irracjonalne więc może nie powinniśmy się im dziwić aż tak.