Klatka schodowa wyremontowana przez profesjonalną firmę

Jako prezes spółdzielni mieszkaniowej cieszyłem się zaufaniem wśród wszystkich mieszkańców. Dbałem o interesy wszystkich i traktowałem każdą sprawę bardzo poważnie. Napływało do mnie wiele pism i wniosków. Wszystkie czytałem osobiście i je rozpatrywałem na bieżąco. 

Wynajęcie profesjonalnej firmy do remontu klatki schodowej

remont klatek schodowych białystokOstatnio pismo dostałem od mieszkańców osiedla, na którym stał jeden z pierwszych wybudowanych przez spółdzielnię bloków mieszkalnych. W piśmie prosili o remont klatki schodowej, która od dawna tego wymagała. Do odmalowania były ściany, należało wymienić drzwi wejściowe oraz okna. Zdecydowałem się podjąć tego zadania, tylko musiałem znaleźć profesjonalną firmę, która wykonywała remont klatek schodowych Białystok tylko brałem pod uwagę, bo chciałem firmę, która jest na miejscu. Dzięki temu wszystko zostanie przeprowadzone w szybkim tempie a na czasie mi zależało, ponieważ miałem wiele innych spraw do załatwienia. Asystentkę poprosiłem, żeby znalazła mi firmę, którą warto wynająć do wyremontowania klatki schodowej w bloku a ona bardzo poważnie potraktowała to polecenie. Po godzinie przyszła do mojego gabinetu z namiarem na firmę, która dysponowała wolnym terminem i remontem klatki mogła zająć się od razu. To mi zdecydowanie odpowiadało i umówiłem się na spotkanie z właścicielem tej firmy. Obejrzał on klatkę schodową i oszacował koszt remontu, który był da mnie jak najbardziej do przyjęcia. Klatka schodowa została wyremontowana profesjonalnie.

Mieszkańcy byli mi wdzięczni, że potraktowałem poważnie ich sprawę i od razu się nią zająłem. W ramach podziękowania dostałem od nich duży kosz ze słodyczami. To był bardzo miły gest z ich strony. Słodyczami podzieliłem się ze wszystkimi swoimi współpracownikami.