jonizator wody

Jakość wody alkalicznej i jonizatora wody

Hej. Witam wszystkie Panie! Jestem dosłownie po dniu od zakupu takiego sprzętu, który ma mnie odmłodzić, zapobiec wielu chorobom i w ogóle… Po naszym osiedlu chodził bowiem taki przedstawiciel handlowy i namówił mnie na jonizator wody. Podobno to działa.

Jonizator i woda alkaliczna – charakterystyka

jonizator wody

Trudno to stwierdzić, bo dopiero za około tydzień przyjadą mi to założyć. W sensie – zainstalować to urządzenie pod kranem w domu. I teraz, moje drogie koleżanki, chciałabym się zapytać czy wy też macie jonizatory wody. I jeszcze coś mnie nurtuje. Czy prawdą jest, iż woda alkaliczna może być lepsza i gorsza? Tak przynajmniej mówił mi ten pan, co ostatecznie przekonał mnie, że muszę mieć jonizator wody. Mojego męża zresztą też, gdyż był i słuchał wszystkiego ze mną. Ale męża nie chce się pytać o poradę, No bowiem wiem, że on zgodził się na to wszystko tylko dla mnie. Jemu tam jest obojętne co kupuję, bylem mu nie marudziła. I za to kocham mojego mężusia, naprawdę jest w porządku mężczyzną. Lecz nie chcę odbiegać od tematu, co często mnie się zdarza. Więc Moje Drogie – zwłaszcza te które korzystają już z jonizatorów wody – jak to jest z tą wodą? Czy to wszystko to samo, czy rzeczywiście woda alkaliczna może być gorsza lub lepsza? Mieć lepsze właściwości zdrowotne albo gorsze?

Pytanie do mnie dręczy, ponieważ wybrałam najdroższy sprzęt, abyśmy z mężem mogli spożywać najlepszą wodę. Czyli najlepszej jakości alkaliczną. Rozmawiałam jednak z przyjaciółką, bardzo mi bliską, twierdziła że nie musiałam brać najdroższego jonizatora, że woda alkaliczna to woda alkaliczna. Czy więc dobrze zrobiłam?