urodziny dla dzieci

Jakie atrakcje na urodziny dla dzieci?

Iluzjonista to osoba, która musi posiadać szereg różnego rodzaju umiejętności, zarówno sprawnościowych i ruchowych, jak i zdolności intelektualnych. Iluzjonista to osoba, która musi się szybko uczyć, mieć dobrą pamięć. Dlaczego? Ponieważ musi zapamiętywać wykonywaniem nowych sztuczek i pamiętać co po kolei musi robić.

Sztuczki na urodziny dla dzieci

urodziny dla dzieciMagik musi mieć także dobrą sprawność ruchową, żeby szybko chować za marynarkę lub do rękawa różne rzeczy, które potem się połączą ze sobą lub pojawią się w innym miejscu. Magik musi być szybki, działać błyskawicznie, umieć także dostosowywać się do sytuacji, jeśli coś nie pójdzie po jego myśli. Iluzjonista musi być sprawny fizycznie, silny, żeby mógł przenosić ciężki sprzęt potrzebny mu do sztuczek. Jednak umiejętności czysto fizyczne to jeszcze nie wszystko. Magik musi być także bardzo sprawny intelektualnie. Z jakiego powodu? Przede wszystkim ponieważ musi mieć on bujna wyobraźnię, być inteligentny, żeby mógł wymyślać nowe sztuczki, nowe rozwiązania, mieć nowe pomysły, a nie tylko posiłkować się występami innych magików i kopiować ich sztuczki. Wtedy na pewno nie osiągnie sukcesu i nawet na urodziny dla dzieci Bydgoszcz go nie zatrudnią, nie wspominając już o tym, że takie atrakcje weselne byłyby nie do pomyślenia. W końcu prawnie każdy z nas widział już tysiące sztuczek karcianych, z których większość z nich polega na wybieraniu karty, która potem jest zgadywana przez magika, albo zostanie gdzieś w magiczny sposób przyczepiona, na przykład na spodzie pudełka.

Zatem dobry iluzjonista z Poznania może się inspirować innymi magikami i ich sztuczkami, może je udoskonalać czy przerabiać, ale nie może bazować tylko na nich i je dokładnie kopiować podczas swoich występów.