Jaki kolor zaproszeń ślubnych?

Każda para młoda przygotowująca i planująca swoje wesele staje przed wyborem wszystkich dodatków i dekoracji, by ten dzień był piękny i wyjątkowy, a także zapadł na długo w pamięci. Jednym z najczęstszych dylematów jakie stają przed nowożeńcami jest kolor i motyw przewodni ślubu. Zaproszenia, winietki, wystrój sali i kościoła jest dopasowane do wybranego koloru.

Chabrowy kolor przewodni

chabrowe zaproszenia ślubneJedni stawiają na spokojne i stonowane kolory, które w sposób delikatny mają podkreślić atmosferę imprezy, inni stawiają na bardziej odważne kombinacje i mieszanie różnych kolorów. Spośród najczęściej wybieranych kolorów jest pudrowy róż, czerwony, zielony i bardzo często chabrowy. Ten ostatni kolor nadaje wystrojowi bardzo dużo elegancji i dostojności. Wśród dodatków wybierane są w tym kolorze kwiaty, dekoracja stołów, samochodu. Oprócz winietek para młoda decyduje się na chabrowe zaproszenia ślubne. Wszystko musi być bardzo dopasowane i w harmonii, by tworzyć jedną całość. Zaproszenia to jedne z pierwszych rzeczy które jest wybierane i jest niejako wizytówką nowożeńców, którzy wręczają je gościom. Obecnie jest bardzo wiele wzorów. Można wybrać zaproszenia tradycyjne i proste, albo bardziej personalizowane. Chabrowy kolor może być na nich w formie małego akcentu, albo wtórzyć całą bazę. Nie można jednak zapominać, że musi być to wszystko czytelne i estetyczne.

Każdy kolor jaki występuje na weselu jest podkreśleniem całej uroczystości. Chabrowy wśród nich jest jednym z najczęściej wybieranych i docenianych kolorów, który powoduje że nastrój panujący na ślubie jest magiczny, nadaje on klasyki i elegancji. Obecnie jest dużo ozdób w tym kolorze, a każda para decydująca się na zaproszenia i dodatki w tym kolorze nie będzie zawiedziona swoim wyborem.