dj na wesele

Jak załatwić DJ na wesele?

DJ na wesele to ważny element ponieważ muzyka powinna być jak najlepsza. Tylko jak takiego DJ-a wybrać? Nie jest to proste jednak można to załatwić w prosty i sposób. Po pierwsze nie możemy bazować tylko na jednej opinii, warto popytać znajomych i poczytać w internecie na jakichś forach.

Znalezienie DJ na wesele nie jest trudnym zadaniem

dj na weseleJednak to drugie nie jest do końca wiarygodne ponieważ będą odzywali się ludzie którym nie podobał się ten konkretny DJ. Dlatego lepiej jest pytać się ludzi. No i nie warto poprzestawać na jednym tylko wybrać sobie dwóch może trzech. Cena takiego DJ będzie mało ważna ponieważ zależy ona od umiejętności DJ-a. Po rozmowie telefonicznej warto zaprosić takiego DJ na rozmowę. Ważne jest aby w razie awarii DJ miał zapasowy sprzęt aby nas nie zawiódł. Jest to ważne ponieważ taka wpadka jest nie na miejscu. Warto też spytać o jego repertuar, ale oczywiście powinniśmy go dobrać do swoich preferencji. W końcu to ma być nasz dzień. Wszystko powinno być spisane na umowie jeśli już wybierzemy takiego DJ na wesele. Warto też szukać takie z naszej okolicy wtedy możemy zaoszczędzić na noclegu. Oczywiście jedzenie dla DJ powinno też być. Powinniśmy z DJ-em też załatwić sprawę tego czy będzie prowadził jakieś gry i zabawy, oraz to czy będzie potrafił zabawić każde pokolenie. Profesjonalny DJ powinien się dopasować i być elastyczny. Pamiętajmy, że na takim weselu są zazwyczaj trzy pokolenia, więc to w kwestii DJ-a będzie zabawić towarzystwo.

Jeśli DJ będzie prowadził zabawy o północy to oczywiście cena za usługę będzie większa. DJ powinien być naprawdę profesjonalista no i na samym końcu kiedy wybierzemy to powinniśmy wszystko spisać na umowie. I ważna rzecz żeby z DJ ustalić strój w którym będzie miał przyjść bo raczej nie powinien on przychodzić w bluzie z kapturem.