wodzirej na wesele

Jak wybrać DJ-a i wodzireja na wesele?

W tym wielkim dniu jakim jest wasz ślub wszystko powinno iść jak z płatka. Dlatego właśnie wszystko i wszystkich dokładnie powinniśmy sprawdzić, a już szczególnie DJ wodzirej na wesele powinien być pod nasza lupą i powinniśmy oglądać go z każdej strony. To właśnie jest najgorsze.

Wybór wodzireja na wesele nie jest łatwy

wodzirej na weseleBo mamy poleconego DJ-a wodzireja, oraz wybranego jeszcze jednego dla porównania. I teraz trzeba z nimi porozmawiać. Ale o co spytać? Pierwszym czym ustalimy będzie cena. Trzeba się liczyć z tym, że taki DJ wodzirej weźmie około 1000 zł, więc warto wiedzieć co on nam zaoferuje. Warto spytać o jego program, jaki ma pomysł i w ogóle. Oczywiście to ma być nasz dzień i wszystko będzie tak jak my chcemy, bo profesjonalista będzie elastyczny i będzie się potrafił dostosować do naszych potrzeb ale warto go wysłuchać Można też spytać się o jego referencje i doświadczenie, ale zawsze lepiej poczytać o nim gdzieś na forum i popytać o niego osób korzystających już z jego usług. Takie plotki bardzo szybko się rozchodzą i można na nich bazować. Najlepszy DJ będzie wiedział jak rozbawić różnorodną publiczność, a przecież na weselu przedział wiekowy sięga co najmniej dwóch lub trzech pokoleń. Ważne też jest pytanie o sprzęt na którym gra DJ, czy jest to porządny i profesjonalny sprzęt, oraz czy posiada on sprzęt zastępczy w razie awarii. Dodatkowo czy DJ wodzirej na wesele oferuje jakieś dodatkowe atrakcje. Na końcu warto poinformować go jaki strój będzie przez nas preferowany.

Przecież w tym wielkim dniu nie pozwolimy, aby przyszedł ubrany w bluzie z kapturem oraz w spodniach wytartych. Na koniec zawrzyjmy wszystkie nasze ustalenia na umowie, bo pomimo wszystkiego warto jest mieć to na papierze.