Innowacyjne zabiegi Xela Rederm

Redermalizacja skóry jest nowym zabiegiem anti-aging wpływającym na odnowę skóry. Dzięki metodzie iniekcji bezpośrednio do skóry właściwej dostarczane są innowacyjne preparaty bogate w kwas hialuronowy i inne aktywne substancje. Zabieg wykonywany jest w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologicznych. Wpływa intensywnie na procesy biochemiczne i fizjologiczne w komórkach skóry.

Redermalizacja skóry preparatem Xela Rederm

xela redermDziała przeciwstarzeniowo, likwiduje niedoskonałości skóry spowodowane czynnikami środowiskowymi i mijającym czasem. Preparatem stosowanym w iniekcjach jest Xela Rederm, który w doskonały sposób łączy działanie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Kosmetyk zawiera od 1 do 2,5% kwasu hialuronowego, który wspomaga działanie bursztynianu i przywraca równowagę wodno-lipidową skóry i właściwe środowisko dla fibroblastów. Xela jest jedynym preparatem na rynku wpływającym bezpośrednio na procesy metaboliczne zachodzące w skórze umożliwiające szybszą syntezę kolagenu i elastyny, a także wzrost mikrokrążenia i odżywienia skóry. Redermalizacja umożliwia skuteczną odnowę biologiczną skóry, zapobiega uwalnianiu wolnych rodników, a także likwiduje szereg zmian wywołanych procesami degeneracji komórek skóry. Polecany jest profilaktycznie już od 25 roku życia, zwłaszcza dla skór wymagających odżywienia i odpowiedniego nawilżenia. Najlepsze efekty przynosi przy skórach dojrzałych i zwiotczałych.

Pomaga w zharmonizowaniu procesów regeneracyjnych, likwiduje oznaki starzenia i zapobiega powstawaniu zmian wywołanych niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi. Preparaty dobierane są odpowiednio do rodzaju i wieku skóry i ewentualnych problemów. W przypadku skór dojrzałych dobierany jest Xela Rederm o najwyższym stężeniu bursztynianu sodu i kwasu hialuronowego.

Więcej o Xela Rederm znaleźć można na: https://dermafillers.pl/