Innowacyjne suszarki lakiernicze

Zakłady przemysłowe i wytwórcze, które specjalizują się w wykonywaniu prac dotyczących wykonywania nadruków na odzieży, plandekach lub papierze, są to zakłady wyposażone w liczne maszyny, które umożliwiają osadzanie lakieru na materiale, a także szybkie i skuteczne osuszenie wykonanego nadruku. Pozwala to na utwardzenie i utrwalenie wykonanej pracy twórczej.

Maszyna do osuszania lakieru

suszarki do sitodrukuCoraz więcej firm funkcjonujących na rynku, zleca wykonanie nadruku na odzieży dla pracowników. Odzież z nadrukowanym logotypem firmy, pełni funkcje reklamowe, a także przyjmuje formę wizytówki przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę jakość pracy osób zatrudnionych w firmie, wyposażonych w odzież identyfikującą dane przedsiębiorstwo poprzez zastosowany nadruk logotypu, lub nazwy firmy. Dlatego właśnie zakłady poligraficzne, specjalizujące się w realizacji zleceń dotyczących wykonywania nadruków na odzieży, a także wielu innych materiałach, zaopatrzone są nie tylko w maszyny do realizacji nadruków, lecz także umożliwiające skuteczne osuszenie i utrwalenie każdego świeżego nadruku. Suszarki do sitodruku umożliwiają utrwalenie nadruku w ciągu kilku minut, dzięki czemu nadruk odpowiednio uodporniony jest przed wieloma czynnikami negatywnie wpływającymi na jego stan. Odzież nadrukowaną oraz osuszoną, możemy oczyszczać w pralkach automatycznych w dowolnej temperaturze, bez najmniejszych obaw o uszkodzenie nadruku.

Ponadto, nadruk chroniony jest także przed promieniowaniem słonecznym oraz częstymi zmianami temperatur. Wszystko to za sprawą zastosowania maszyny do osuszania nadruków, gdyż jej wykorzystanie po każdym dokonaniu nadruku, zapewnia znacznie dłuższą trwałość grafiki. System suszący chroni także przed blaknięciem kolorów w związku z oddziaływaniem promieni słonecznych.