Grzejniki pokojowe w moim domu

 

Każdy dom czy mieszkanie wyposażone jest w grzejniki. Bez nich było by nam trudno wytrzymać chłodne dni. Zwłaszcza zimą było by nam bardzo zimno. Żyjemy w takim klimacie, że musimy mieć w pokojach kaloryfery. Na rynku dostępne są różne urządzenia grzejące. Ale ja wam powiem jakie ja mam u siebie. Wcale nie są nowe, a bardzo dobrze grzeją. 

Moje grzejniki w pokojach

grzejniki pokojoweJeśli teraz budowane są nowe mieszkania, czy dom to raczej w nich są już zamontowane takie nowe grzejniki. Są one dość ładne i też dobrze grzeją. Można powiedzieć, że starsze modele, które  równie dobrze grzeją jak te nowe. Mam na to dowód, ponieważ sama mam w pokojach stare grzejniki, takie żebrowe. Tak się nazywają, ponieważ przypominają nieco żebra. Ja akurat mam takie duże kaloryfery. I jak do tej pory są sprawne i działają jak należy. W pokojach mam dość ciepło. Teraz w tych nowych kaloryferach można regulować temperaturę grzania, ale w tych starszych, takich jak ja mam to też można to robić. Co prawda nie było to możliwe od razu, przy ich zakupie nie było tej funkcji, ale bez problemu samemu można było kupić mechanizm do regulacji temperatury, który jest gotowy do montażu. I teraz ja też mam regulacje temperatury. Grzejniki pokojowe u mnie są na tyle duże, że mogę na nich suszyć ubrania. Wcale nie zamierzam ich wymieniać, na te nowe. Nie ma w ogóle potrzeby tego robić. Jak coś działa dobrze to tego się nie wymienia. Szkoda pieniędzy na wymianę czegoś co doskonale działa. A poza tym wraca moda na te grzejniki żebrowe. Dlatego ja nie zwraca na to co jest teraz modne, to zawsze się zmienia. Moje kaloryfery można odnawiać co jakiś czas. mogę je pomalować na dowolny kolor jaki chcę. Należy użyć specjalnej farby przeznaczonej do kaloryferów.

Każdy z nas ma grzejniki w domu. Jedni mogą mieć te nowsze, a inni te trochę starsze. Ale bez względu na to jakie macie, zarówno te dawne jak i obecne bardzo dobrze grzeją. Ja mam takie żebrowe i jestem z nich całkowicie zadowolona. A moja siostra ma nowsze i też nie narzeka są równie dobre.

Więcej o grzejnikach na: https://www.jaga.com.pl/