zdjęcia ślubne

Nie zrobione zdjęcia ślubne – fotograf się nie zjawił

Pewne błędy jest ciężko wybaczyć innym ludziom. Kiedy na przykład fotograf zapomni o ślubie, na którym ma robić zdjęcia, ma się ochotę go udusić. W końcu to są jedyne chwile w życiu i chce się mieć je uwiecznione na zawsze na zdjęciach.

Bez fotografa ciężko zrobić odpowiednie zdjęcie ślubne

zdjęcia ślubneJak więc on może się nie stawić? Niestety takie historie się zdarzają. Słyszałam kiedyś, że na pewnym forum fotografów jeden z nich właśnie napisał notatkę, że zapomniał o ślubie i czy ktoś nie byłby w tym czasie wolny, żeby robić zdjęcia ślubne warszawa. Problem polegał bowiem na tym, że zacny fotograf ślubny miał w tym samym czasie drugi ślub. Zapomniał, że ma zajęty termin i umówił się na drugą ceremonię w ten sam dzień. Nie wiem jak to jest w ogóle możliwe. Ja bym się naprawdę załamała, gdyby fotograf na ślub mój nie przyszedł. To byłaby większa tragedia niż taka, gdyby zabrakło na przykład tortu czy w ogóle jedzenia dla gości. To byłabym w stanie jakoś przeżyć, ale nie mieć zdjęć z ceremonii zaślubin? W ogóle jak fotograf ślub może zapomnieć? Przecież to się nawet wcześniej rozmawia z Państwem Młodym w celu ustalenia różnych szczegółów, co jest po kolei, i tak dalej. Ja tego nie rozumiem. Tamten fotograf na ślub z Warszawy przypomniał sobie, że ma drugi ślub w dniu ceremonii. Jak więc teraz nagle załatwić innego usługodawcę? To graniczy przecież z cudem. Dobry fotograf wesele na ten czas już na pewno będzie miał. Często trzeba ich sobie rezerwować z dużym wyprzedzeniem, nawet rocznym.

Może się tym Młodym udało, o ile fotograf miał na tyle cywilnej odwagi, żeby zadzwonić do jednej ze swoich par i wyznać jej, że zapomniał o ślubie. Jeśli jednak powiedział im zaledwie godzinę przed, pewnie nie było możliwości, żeby sobie kogoś innego znaleźli. Dla mnie to by była tragedia życiowa.

Więcej na stronie http://tematslub.pl