Fotele francuskie i zakupy

Podczas pobytu wraz z żoną w centrum handlowym na pewno wydamy niewyobrażalną ilość pieniędzy. Tak po prostu kobiety są już skonstruowane. Że kiedy wychodzi się z nimi na zakupy to po prostu muszą jak najwięcej wydać. Taka konstrukcja, niestety, wada fabryczna. I tak będąc na zakupach kupimy zapewne od 2 do 5 sukienek oraz co najmniej z dwie pary spodni, 5 bluzek, 3 staniki, a najgorzej jak wpadliśmy do sklepu z dekoracjami dla domu..

Jak wykonać dekoracje okien?

dekoracje okienTam to już wydałem. Nieważne, że ostatnio wymieniliśmy całą aranżacje okien, teraz kupujemy dekoracje okienne, no nie wiadomo po co, ale niestety kobiecie takich rzeczy nie wytłumaczy. I tak w ten właśnie sposób wydałem około stu złotych na dekoracje okien, które chyba sobie zamontuje na klatce schodowej, bo w domu nie ma już miejsca. Oczywiście po sklepie dekoracyjnym musiał wyrosnąć sklep obuwniczy i kolejne trzy pary butów zostały zakupione, czasami mam wrażenie, że po prostu moja żona jest stonogą, bo ma tyle butów. Kolejnym punktem naszej wycieczki był sklep meblowy w którym zakupiliśmy około 3 foteli, ale nie byle jakich jak to powiedziała moja żona. Kochanie, przecież to są te bardzo luksusowe fotele francuskie na których siedzieli sami Francuzi. Po wyjściu z galerii handlowej trzeba udać się na parking, oczywiście jesteśmy obładowani tymi wszystkimi pierdołami. Kiedyś na zakupy jeździło się mercedesem czy bmw i tylko zależnie od pogody wybierało się samochód, bo mercedes jest biały na ładną pogodę, natomiast bmw czarne na nie pogodę.

Ale te czasy się skończyły, kiedy wiem, że będziemy jechali na zakupy to udaje się do pobliskiej wypożyczalni samochodów i wybieram jednego z dostawczaków, zabieram żonę i dopiero jedziemy na zakupy. W taki właśnie sposób jest o wiele prościej spakować jej toboły do samochodu i dojechać do domu.