folia stretch

Folia stretch i jej właściwości

Istnieje obecnie bardzo dużo możliwości do zabezpieczenia towaru przed ewentualnymi zagrożeniami jakie niesie za sobą ich transport zwłaszcza podczas bardzo dalekich wypraw. Przy stosunkowo małych produktach, można je przewozić po prostu w kartonach lub w specjalnych wózkach transportowych. Najczęściej jednak towar przewozi się na europaletach, gdyż gwarantują one bezpieczeństwo oraz bardzo dużą ładowność towarów.

Folia stretch jest niezbędna

folia stretchPalety można piętrować, więc jesteśmy tak naprawdę ograniczeni jedynie wysokością przyczepy tira. Sama paleta jednak nie jest kluczem do sukcesu i musimy ją należycie zabezpieczyć. Świetnie się do tego nada folia stretch. Producent folii stretch należycie zadbał o to, aby ta folia była niezwykle wytrzymała, a przy okazji bardzo łatwa do stosowania. Folia ta jest w stanie przylec do każdego materiału, wystarczy je nią jedynie kilka razy obtoczyć. Powstaje nam wtedy warstwa, którą rozpruć jesteśmy w stanie jedynie za pomocą ostrego noża. Folia stretch producent sprawia, że nasz towar będzie unieruchomiony i powinien przetrwać transport nawet na bardzo nierównych polskich drogach. Folia stretch jest również wodoodporna jeżeli nie będziemy jej oszczędzać na zabezpieczaniu nią naszych palet. Świetnie nadaje się zarówno do zabezpieczania dużych przedmiotów jak i małych.

W przypadku dużych palet np. ze zgrzewkami wody czy skrzynkami z piwem warto użyć nieco więcej folii, gdyż tylko wtedy będzie ona w stanie uratować nasz towar przed dużą ilością przeciążeń, jakie wynikają podczas transportu. Folia stretch jest była i z pewnością będzie podstawowym środkiem zabezpieczającym przesyłki zarówno w małych jak i dużych firmach.