fajka wodna szisza

Fajka wodna szisza na imprezie

W zeszłym tygodniu obchodziłam osiemnaste urodziny. W związku z tym musiała odbyć się wielka impreza. Miałam już zamówiony lokal, bo razem ze mną imprezę organizowała moja najlepsza przyjaciółka.

Fajka wodna szisza sprawdza się na imprezie

fajka wodna sziszaZa muzykę miał być odpowiedzialny nasz kolega, który amatorsko zajmuje się muzyką i w przyszłości chciałby pracować jak DJ. Dzięki temu miałyśmy już jedną rzecz z głowy, a kolega sam się zgłosił, bo to dla niego jest dodatkowa reklama. Nakupowałyśmy z Moniką różnych baloników, serpentyn, i ozdób, żeby samodzielnie udekorować lokal, bo tak musiałybyśmy dopłacać, żeby oni to zrobili. O jedzenie się nie martwiłyśmy, bo na takie imprezy wystarczą tylko jakieś czipsy i paluszki, zatem nic nie gotowałyśmy, ani nie przygotowywałyśmy specjalnie. Pozostała kwestia innych rozrywek. Chciałyśmy mieć coś, co sprawi, że nasza impreza będzie się odróżniać od innych, a bawiący się zapamiętają ja na długo. Monika powiedziała, ze wielu naszych znajomych pali papierosy, więc może fajka wodna szisza przypadła by im do gustu? Uznałam, że to nawet dobry pomysł. Zaczęłyśmy szukać w internecie informacji na temat fajki wodnej, bo żadna z nas wcześniej jej nie paliła, a tylko słyszeliśmy na czym to polega. Okazało się, że jest shisha sklep online. Przeglądałyśmy ich ofertę i złapałyśmy się za głowę. Sama fajka wodna nie była droga, można by ją kupić już za trzydzieści złotych (najbardziej prosta i podstawowa wersja), ale to tego potrzebne są akcesoria do shishy. Nie wiedziałyśmy co musimy mieć, a co jest tylko akcesoriami dla zaawansowanych albo dla wiedzących czego chcą. My nie wiedziałyśmy. Tytoń do fajki wodnej był dla nas oczywisty, skoro trzeba go palić, ale co z resztą? Nie wiedziałyśmy do czego służy melasa do shishy i czy jest to konieczne. Poczytałyśmy na ten temat i wyszło nam, że z trzydziestu złotych wyszłoby nam ponad sto, a to już była dla nas spora kwota, nawet jeśli podzieliłybyśmy to na nas dwie.

Okazało się jednak, że gotową fajkę wodną można wypożyczyć z innego baru, więc problem sam się rozwiązał, a znajomi byli zadowoleni, że odkryli coś nowego. Nasza impreza była bardzo udana i znajomi dopytywali się nas o fajkę wodną, skąd ją wzięliśmy i ile nas to kosztowało.