eko gadżety

Eko gadżety dla fundacji

Od kilku lat działam aktywnie w fundacji zajmującej się ochroną środowiska. Natura jest dla mnie bardzo ważna i uważam, że powinniśmy ją bardziej chronić. Dlatego też branie udziału w takich akcjach ekologicznych jest dla mnie czymś naturalnym.

Eko gadżety to wciąż jeszcze mało znane produkty

eko gadżetyOstatnio brałam udział w wielkiej akcji. Mieliśmy zbierać pieniądze na ratowanie ginących gatunków zwierząt. Musieliśmy zatem przygotować się do tego pod kątem logistycznym. Przede wszystkim musieliśmy znaleźć sposób an to, by przyciągnąć chętnych do wpłacania pieniędzy. Nie jest to nigdy łatwe, więc myśleliśmy nad aukcjami czy loteriami, gdzie każdy mógłby wziąć udział. Jednak stanęło na tym, że możemy sprzedawać gadżety z nadrukiem. Będą tam zarówno zwierzęta o które walczymy, jak również małe logo fundacji czy nazwa akcji. Dzięki temu nie tylko zyskamy sposób na zebranie pieniędzy, ale to będzie też dla nas dobra reklama. Takie dwa w jednym. Oczywiście wybraliśmy eko gadżety, czyli notesy wykonane z papieru powtórnie przetworzonego, jak również koszulki i torby z ekologicznej bawełny ze sprawdzonych plantacji. Przecież nie możemy zamówić czegoś jak takiego jak plastikowe długopisy reklamowe, bo nie wyglądałoby to najlepiej. A poza tym takie długopisy raczej nie miałyby dużego wzięcia, nawet jakby były darmowe. To była dobra decyzja, jeśli chodzi o nasz sklepi z gadżetami.

Dzięki sprzedaży gadżetów z nadrukami udało się nam zebrać więcej niż z darmowych datków wrzucanych do puszki. Następnym razem też wybierzemy takie metody na nasze akcje.