zakładanie ogrodów

E-mail od projektanta a zakładanie ogrodów

Nigdy nie sądziłem, że będę zmuszony to zrobić. Niestety moja żona nie zostawiła mi wyboru. Mimo to, że dobrze wiedziała, że projektowanie ogrodów to dla mnie zadanie niemożliwe i tak kazała mi je wykonać.

Zakładanie ogrodów nie jest trudne

zakładanie ogrodów Stwierdziła, że nasz ogród wygląda strasznie i muszę coś z tym zrobić. Wiedziałem, że w końcu to nadejdzie, jednak nie sądziłem, że tak szybko. Próbowałem zrzucić to wszystko na moją córkę ale zagroziła, że jak nie wezmę się do pracy powie o wszystkim mojej żonie. I wtedy wpadłem na genialny pomysł. Śląsk na pewno oferuje wielu dobrych projektantów ogrodów. Stwierdziłem, że jak skorzystam z jego usług to przynajmniej będę miał kłopot z głowy. Spotkałem się z projektantem parę dni później i omówiliśmy wszystkie szczegóły. Oczywiście wytłumaczyłem mu sytuację i poprosiłem by żona o niczym się nie dowiedziała. Zrozumiał i zgodził się. Ekipa specjalistów przyjechała tydzień później i zaczęła realizować projekt. Żona na początku zupełnie nie chciała mi uwierzyć, że ja to wymyśliłem. Tłumaczyłem jej, że fachowe zakładanie ogrodów na śląsku wcale nie jest aż takie trudne i straszne. W końcu przestała drążyć temat. Była zachwycona nowym, pięknym ogrodem. Jakoś dwa miesiące później przyznała mi się, że wiedziała, że to nie ja stworzyłem projekt.

Zostawiłem włączone maile i znalazła jeden od projektanta o treści „Żona o niczym się nie dowie, nie pisnę ani słowa”. Przeprosiłem ją ale na szczęście nie była na mnie zła, uznała nawet, że to słodkie. Przecież nie określiła do końca jak mam wykonać zadanie.