Drewniane domki dla lalek wielkości dziecka

Zapewne większość z nas miała w dzieciństwie swoje ulubione zabawki. Ja najwięcej czasu poświęcałam moim lalkom i wspaniałemu domkowi, w którym mieszkały. Mam z tym związane tak wspaniałe wspomnienia, że gdy moja córka przyszła na świat od razu chciałam, aby ona tez taki miała. Oczywiście musiała poczekać, aż osiągnie odpowiedni wiek.

Domek dla lalek mojej córki

drewniane domki dla lalekGdy przyszedł ten czas byłam podekscytowana. Okazało się, że czasy bardzo się zmieniły i wybór domków i dodatków dla lalek jest ogromny. Twardziej, ze miał to być prezent z okazji Dnia Dziecka,a w tym czasie póki sklepowe pełne są zabawek. Pamięcią sięgając swoich czasów dzieciństwa wybrałam drewniany domek. Jest ponadczasowy, a te małe drewniane mebelki w środku po prostu urocze. Oglądałam wiele wzorów i kolorów. Niektóre z nich były składane w walizkę inne miały pietra, ale mnie najbardziej urzekł jeden. Kolorystycznie bardzo ładny, jednak nie to było jego główna zaletą. Mianowicie był ogromny. Wysokością przewyższał o kilka centymetrów moją córkę. Gdy go zobaczyłam od razu wiedziałam, że to ten. Szkoda, że za moich czasów takich nie robili. Drewniane domki dla lalek są nadal bardzo popularne. Model, który tak mnie urzekł jest bardzo solidnie wykonany. Ma nawet otwierane okna. Ze względu na swój rozmiar nie można go złożyć, ale za to jak pięknie się prezentuje meblami córki. Mała piszczała z zachwytu gdy zobaczyła swój prezent.

To było dla mnie coś wspaniałego widząc ja wtedy. Przypominała mnie z dzieciństwa. Gdyby jej dziadek żył wzruszyłby się tym widokiem. Jestem o tym przekonana. To piękne, że dzieci w tych czasach pomimo tego, że mają dostęp do tak wielu nowych technologi nadal chętnie bawią się klasycznymi zabawkami. Drewniane domki dla lalek pozostają ponadczasowe i mam nadzieje, ze kiedyś w przyszłości gdybym miała wnuki to tez będą się nimi bawić.