Dopasowany biustonosz z fiszbinami

Wielu kobietom zależy na tym, żeby czuć się dobrze oraz komfortowo w każdej sytuacji. Związane jest to ściśle nie tylko z ubiorem, ale i z wyborem odpowiedniej bielizny. Dzięki temu nie tylko odczuwa się wygodę, ale i zyskuje na samopoczuciu.

Wybór odpowiedniego usztywnianego biustonosza

biustonosze usztywniane z fiszbinamiTypów oraz rodzajów staników jest bardzo wiele i przede wszystkim powinny być dobrane do rozmiaru biustu, a względy estetyczne powinny zejść na drugi plan. Wiele pań, właśnie ze względu na rozmiar, wybiera biustonosze usztywniane z fiszbinami. Spełniają one kilka funkcji. Przede wszystkim unoszą biust, sprawiając, że prezentuje się on lepiej. Dzięki specjalnym wszytym prętom, czyli właśnie fiszbinom, cała konstrukcja stanika jest mocna i wytrzymała. Powoduje, że biust zostaje odpowiednio wymodelowany. Posiada jeszcze jedną zaletę – powoduje, że ramiona zostają obciążone znacznie mniejszym ciężarem, ponieważ biust nie jest podtrzymywany głównie przez ramiączka. Często dodatkowo staniki są jeszcze usztywnione specjalnym materiałem, na przykład pianką, którą wkłada się w miseczki. Dobór odpowiedniego biustonosza może zapobiec nieprzyjemnym dolegliwościom czy bólom ramion albo nawet pleców. Jeśli nie jesteśmy pewne jak dokładnie zmierzyć rozmiar biustu albo jaki typ stanika jest dla nas najlepszy, najlepiej udać się do profesjonalnej brafitterki. Często takie usługi są świadczone w salonach z bielizną, bez konieczności umawiania się na oddzielne spotkanie. Specjalistka rozwieje wątpliwości i pomoże w wyborze odpowiedniego stanika.

Zakupy biustonosza najlepiej rozpocząć od rozmowy z brafitterką, a jeśli już dokładnie znamy rozmiary, wystarczy tylko skupić się na odpowiednim modelu. Można wybrać ten w klasycznej czerni lub dziewczęcym wzorze w kwiatki w zależności od gustu.