panele dekoracyjne 3d

Domki letniskowe z panelami dekoracyjnymi 3d

W zeszłym roku udało nam się z mężem otworzyć wreszcie ośrodek wczasowy. Pracowaliśmy nad tym przez kilka ostatnich lat. Koszty były ogromne i dlatego staraliśmy się oszczędzać na czym się tylko da.

Położyliśmy panele dekoracyjne 3d

panele dekoracyjne 3dDlatego wiele prac wykonaliśmy sami z przyjaciółmi. Nawet położyliśmy sami panele dekoracyjne 3d. Zdecydowaliśmy się na nie również ze względu na oszczędność. Policzyliśmy koszty farb i doszliśmy do wniosku, że cenowo wyjdzie na to samo. Przy czym panele ścienne 3d były dodatkowo łatwe w montażu i przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Panele 3d położyliśmy w każdym z dwunastu domków. Tylko w łazienkach położyliśmy kafelki, uznaliśmy, że będą bezpieczniejsze ponieważ pod panelami dekoracyjnymi 3d mogłaby się gromadzić pleśń. Oprócz dwunastu domków letniskowych na terenie ośrodka była też duża świetlica i jadalnia. Tam też zamontowaliśmy panele ścienne 3d. Całość prezentowała się fantastycznie zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Nasi pierwsi goście bardzo chwalili nawet nasze panele 3d. Trochę się baliśmy, że nie przypadną wszystkim do gustu ale udało się znaleźć tak neutralne wzory, że nie przeszkadzały nikomu. W przyszłym roku mamy zamiar dobudować jeszcze ze dwa albo trzy domki i myślimy o tym aby otworzyć na terenie ośrodka plac zabaw z prawdziwego zdarzenia, taką mini karuzelę.

Zobaczymy jednak najpierw czy będzie nas stać na realizację tych planów. Mamy nadzieję, że najbliższy sezon okaże się bardzo udany. Wszystko na to wskazuje bo już teraz mamy sporo rezerwacji a jest dopiero marzec.