Długoterminowe wypożyczanie samochodów

 

Usługa wynajmu samochodu długoterminowo, występuje coraz częściej w ofercie wypożyczalni samochodowych. Oferta ta skierowana jest szczególnie dla firm i podmiotów gospodarczych i jest często zastępstwem brania samochodu w leasing. Jakie zalety posiada długoterminowe wypożyczenie samochodu dla klienta?

Długoterminowy wynajem samochodów i jego zalety

Wypożyczalnia samochodówTen sposób wypożyczania samochodu docenią szefowie i zarządzający firmami.  Zaletą są szeroka oferta samochodów obejmująca zarówno samochody nowe jak i używane. Wypożyczenie samochodu nowego jest dla firmy bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż kupno w salonie, na który musi ona wyłożyć niebagatelną sumę pieniędzy. Wypożyczalnia samochodów oferuje dogodny wynajem auta nawet małym i nierozwiniętym firmom. Oferta wynajmu i jego cena jest z reguły dużo niższa od brania go w leasing. Po zakończeniu użytkowania samochodu, firma może go zwrócić nie martwiąc się o jego dalszy los. Może również odkupić samochód w korzystnej cenie lub wynająć nowy. Większość wynajmowanych długoterminowo samochodów, posiada oferowany serwis pojazdu. Jednym z największych plusów tego rodzaju rozwiązania jest możliwość wliczenia wypożyczenia samochodu, w koszty prowadzenia firmy. Wypożyczalnie oferują ciekawe oferty oraz rabaty dla firm, decydujących się na wynajem.

Wypożyczenie długoterminowe, to bardzo dobre rozwiązanie dla firmy potrzebującej samochodu lub ich większej ilości. Małe i ekonomiczne samochody firma może mieć już za kilkaset złotych. Istnieją oferty, w których wypożyczalnia pokrywa wszelkie koszty eksploatacyjne, ubezpieczeniowe oraz serwisowe, a kupujący czyli firma, płaci jedynie za koszty paliwa. Również oferowane modele samochodów, zaspokoją każde potrzeby firm z różnych gałęzi gospodarki.