Dekoracja samochodu ślubnego z tablicą rejestracyjną

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu pary. Nic więc dziwnego, że przywiązują oni uwagę nawet do najmniejszych detali. Od wielu lat możemy obserwować tradycję dekorowania pojazdu, którym Para Młoda dotrze do kościoła. Wielu decyduje się nawet na wynajem samochodu. Jednak jeśli uważasz, że jest to zbędny koszt bądź Wasz budżet na to już nie pozwala, doskonałym pomysłem jest udekorowanie własnego samochodu. 

Ślubna tablica rejestracyjna – efektowny dodatek 

tablice rejestracyjne ślubne imienneNa to rozwiązanie decyduje się coraz więcej par. Jest ono przede wszystkim dużo tańsze niż wynajęcie pojazdu na zaledwie jeden dzień. Dodatkowo nasz własny samochód, który towarzyszy w tak ważnym dla nas dniu, pozostanie z nami na wiele lat. Jak w takim razie udekorować go do tej najważniejszej podróży? W obecnych czasach jest to niesamowicie proste zadanie. Wszystko ze względu na dostępność wielu gadżetów samochodowych utrzymanych w tej właśnie tematyce. Ogromną popularnością cieszą się tablice rejestracyjne ślubne imienne, które tworzą najbardziej spektakularny efekt, ze wszystkich dostępnych ozdób. Ich montaż jest banalnie prosty, wystarczy jedynie umieścić je na dotychczasowej rejestracji według instrukcji dołączonej przez producenta. Warto mieć jednak na uwadze, że w polskim prawie zasłanianie tablic rejestracyjnych nie jest legalnym postępowaniem. Z tego rodzaju tablic ślubnych możemy więc skorzystać tylko podczas przejazdu z domu do kościoła bądź Urzędu Cywilnego. Poruszanie się takim pojazdem w innych sytuacjach może przysporzyć nam nie małe kłopoty. 

Ślubna tablica rejestracyjna jest z pewnością niezwykle spektakularnym rozwiązaniem. Będzie ona doskonale prezentować się na filmie nakręconym w tym ważnym dla nas dniu. Jest to tak mały dodatek, a odgrywa tak ogromne znaczenie. Jeśli szukasz ozdób na przystrojenie samochodu do ślubu, nie zapomnij więc o rejestracji.