Daj się poznać na słodko

 

Marketing spędza sen z powiek wielu przedsiębiorców. Zastanawiają się oni w jaki sposób mogą się zareklamować i wyróżnić na tle konkurencji. Biorą udział w różnego rodzaju imprezach, gdzie mogą dać się poznać. Jednak samo pokazanie się nie wystarcza i trzeba się wkupić w łaski klienta. A czym najlepiej? Oczywiście słodkimi krówkami ciągutkami! 

Reklamowe krówki podbijają serca klientów

cukierki krówki reklamoweNie od dziś wiadomo, że przez żołądek dochodzi się do serca. Nie tylko kobiety lub mężczyzny ale także klienta. Ten dzięki podniesionemu poziomowi glukozy czuje się znacznie lepiej, uśmiecha się i podejmuje decyzje. Na początku bardzo wielu przedsiębiorców nie chciało korzystać z zakupu krówek reklamowych uważając to za tani chwyt reklamowy. Ale co z tego, skoro on zadziałał? Firmy zajmujące się produkcją krówek na początku także nie były zainteresowane takimi małymi ilościami, jakie były zamawiane. Ale razem ze wzrostem zainteresowania zakupem cukierki krówki reklamowe były od producenta sprzedawane w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdy był zadowolony. Klienci uwielbiają otrzymywać wszelkiego rodzaju gratisy przede wszystkim, że potem firma zapada mu w pamięć. Czasami właśnie pamięta podarunek od firmy, opakowanie. Zapamiętuje co jest na nim napisane, dzięki czemu dla przedsiębiorcy jest to szansa na zdobycie nowego, potencjalnego klienta. Wszyscy są wówczas zadowoleni, a przecież o to chodzi.

Największą zaletą jest to, że opakowanie do reklamowej krówki można w wybrany przez siebie sposób modyfikować. Może być białe, żółte, złote. Najważniejsze jest jednak to, aby przykuwało uwagę. Można zdecydować się na własny projekt, albo zaufać firmie sprzedającej krówki. Najważniejsze jest jednak pamiętać o jednej rzeczy – zawsze podać swój numer telefonu.