kosze gabionowe

Czy kosze gabionowe mogą być ładne?

Koleżanka ostatnio strasznie krytykowała moje rozwiązanie architektoniczne. Tak naprawdę nie rozumiem o co jej chodzi. Przecież każdy sobie mieszka tak jak chce, po swojemu. Ona jednak wyglądała na rozczarowaną, że postanowiłam zainteresować się i zainwestować w gabiony.

Kosze gabionowe nie były najlepsze

kosze gabionowePrzecież to jest moja sprawa, a nie jej. Bez przesady, co ona sobie wyobraża. Miałam ochotę się z nią pokłócić, ale ze względu na wieloletnią przyjaźń, postanowiłam zachować jednak spokój. Po co się spinać o jakiś gabion? Chodziło o to, że ona usiłowała mnie przekonać, żebym zastąpiła to, co mam innym rozwiązaniem. Przecież dopiero co się wykosztowałam na ogrodzenie gabionowe, a ona już mi gada, że powinnam je wymienić. Nie rozumiem, co się dzieje z tą kobietą. Ja mam specjalny płot z gabionami i naprawdę wygląda to zacnie. Cóż poradzę, że nie wszystkim się podoba? Nie były to tanie gabiony, więc tym bardziej nie mam zamiaru z nich rezygnować. Dziwię się zresztą cały czas podejściu tej koleżanki. Ja do nikogo do domu nie przychodzę i nie mówię, że kosze gabionowe producent dał felerne. Nie rzucam takich i podobnych słów. Po co komuś ma być przykro? To jego dom i jemu się powinno przede wszystkim podobać. Co do sprawy, jaką są kosze gabionowe cennik nie był dla mnie łaskawy. Poza tym nadal podobają mi się gabiony, więc nie będę słuchać niczyich zażaleń.

Mogą do mnie nie przychodzić jak się nie podoba. Nie będę najwyżej więcej zapraszać takich osób. Przecież ona nie musi sobie u siebie robić gabionów. Czy ja ją zmuszam? Ja mam piękne gabiony i cały czas nie mogę się na nie napatrzeć. Jest to rzecz gustu i każdy o tym wie.